Одна з найефективніших - кокосова олія. Вона ідеально підходить для сухого волосся.

Олії - це відмінне джерело корисних речовин і вітамінів. Вони здатні допомогти в різних ситуаціях, в тому числі покращити стан волосся.

Кокосова олія - ідеально підходить для сухого волосся. Вона зволожить, насисить, пом'якшить волосся. Ця олія здатна захистити від шкідливого впливу сонця, заспокоїти шкіру голови. Однак, при необхідності зробити маску не тримайте довго на шкірі.

Олія жожоба - завдяки цьому засобу можна відновити волосся, відстрочити сивину і подарувати зачісці гладкість, блиск.

Лляна олія - наявність вітамінів, мінералів, ненасичених кислот, ферментів пояснює користь цієї олії. Вона ідеальна для освітленого, тонкого і посіченого волосся. Завдяки олії з льону можна наситити кожну волосину, від коренів до кінчиків. Зачіска стане більш пружною і здоровою.

Оливкова олія - її застосовують не тільки для готування. Вона ідеальна для відновлення волосся. Вся справа в якісному складі - вітаміни А, Е, D, жирні кислоти, антиоксиданти, поліфеноли допомагають волоссю виглядати набагато симпатичніше. Волосся стане здоровішим, фолікули міцнішими, а відповідно, покращиться і ріст.

Арганова олія - дуже корисна для здоров'я і краси волосся. На 80% вона складається з жирних кислот, а решта - це вітаміни, антиоксиданти. Користуватися нею ефективно для фарбованого волосся, оскільки це допоможе зробити його більш еластичними, зволоженими. Колір буде під захистом. Арганова олія не з дешевих, але результат того вартий.

Олія ши - інша назва цієї олії - каріте. Вона складається з жирних кислот, вітамінів A, D, E, F, а також фітостеролу. Який ефект досягається за рахунок застосування каріте? Відновлення волосся, пом'якшення його структури, живлення, захист від ультрафіолетового випромінювання.

Виноградна олія - ідеально підходить жирному волоссю. Застосування виноградної олії нормалізує вироблення себуму, повертає тонус шкірі голови. В результаті голова менше брудниться. Також олія гарантує відновлення після фарбування, захищає від шкідливого впливу сонця та інших факторів навколишнього середовища.