![](https://s.04598.com.ua/section/logo/upload/pers/168/logo.png?20240727)
15:06, 21 листопада 2017 р.
На Київщині у Стовп’ягах відзначили свято хліборобів
![На Київщині у Стовп’ягах відзначили свято хліборобів На Київщині у Стовп’ягах відзначили свято хліборобів](/dist-assets/images/cap.jpg)
«Свято хліба, мудрості й достатку» — під таким гаслом 18 листопада у приміщенні будинку культури села Стовп’яг (Переяслав-Хмельницький р-н.) відбувся святковий концерт приурочений до Дня працівників сільського господарства.
Свою концертну програму тут представили аматори Дівичківського будинку культури.
Ведучі концерту Ірина Самойленко та Андрій Рижов
Вінок українських ліричних композицій дарував аматорський колектив «Дівичанка» під акомпанемент баяніста Василя Заболотного. Неймовірним багатоголоссям зачаровували глядачів і учасники вокальної студії «Орфей» на чолі зі своїм керівником Оксаною Сумченко. Вокалістка Сніжана Маринчук під музичну фонограму виконала пісню «Ми – українці», а під супровід гітар учасників гурту «Молоде покоління» (керівник Андрій Рижов) – «Черемшина» та «Надія є». Вокальний дует «Два кольори» із Переяслава радували публіку відомими українськими піснями на сучасний лад.
Гурт “Молоде покоління”
Хореографічні композиції «Це моя земля» та «Посміхайся» дарували учасники танцювального гуртка «Фієста» Дівичківського НВО (керівник Наталія Юдіна). А ось посмішки на устах гостей свята викликала Тамара Пиріг своїми дотепними гуморесками.
У різних творчих амплуа виступала і директор Дівичківського будинку культури Ірина Самойленко. Цього вечора вона не лише співала у колективі «Дівичанка», а й талановито та невимушено вела концертну програму разом з Андрієм Рижовим, який теж дарував глядачам відомі музичні хіти.
Учасники вокальної студії “Орфей”
Родзинкою ж концертної програми стали кумедні мініатюри «Дві кумоньки» і «Селянка та панянка» у виконанні неперевершених Карини Савченко та Дарії Андріяш.
По завершенню заходу художній керівник БК с. Стовп’яги Дарія Білозуб подякувала дівичківським артистам за різножанрову та насичену концертну програму, яка тривала понад дві години. Ті ж передали вітання директору ТОВ “Ніка” Володимиру
“Дві куми”
Видолобу за надану матеріальну допомогу для проведення цього святкового дійства.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
17:00
11 липня
Благодійний Art Picnic від Natalia Kovalenko Foundation
Новини компаній
09:00
9 липня
Від джазу до драм-н-бейсу: концерти першої половини липня в культурному просторі V’YAVA
Новини компаній
13:00
4 липня
Якої небезпеки можна чекати від змій і як з цим боротися
Новини компаній
15:00
25 червня
Оголошення
13:04, 3 лютого 2021 р.
4
live comments feed...