![](https://s.04598.com.ua/section/logo/upload/pers/168/logo.png?20240727)
20:14, 14 грудня 2017 р.
Мешканці Дніпровського району дякуют активістам “СтопКору” за відстоювання прав у судовій тяганині з ТОВ “Новобудова”
![Мешканці Дніпровського району дякуют активістам “СтопКору” за відст... Мешканці Дніпровського району дякуют активістам “СтопКору” за відстоювання прав у судовій тяганині з ТОВ “Новобудова”](/dist-assets/images/cap.jpg)
16 листопада 2017 року до ГО "Стоп корупції" звернулись ошукані мешканці Києва, які намагалися відстояти у Дніпровському столичному суді свої права. Суть питання полягала в тому, що суд без відома жителів Дніпровського району Василя та Галини Бондарів ухвалив рішення про примусове стягнення з них на користь ТОВ "Новобудова" 51430 грн.
Зауважимо,ТОВ "Новобудова" спеціалізується на управлінні та адмініструванні житлових багатоквартирних будинків. Товариство зобов'язане виконуватиповний комплекс робіт для задоволення потреб мешканців у житлово-комунальних послугах, починаючи з прийому новобудов від будівельних організацій та введення в експлуатацію, з подальшим технічним обслуговуванням інженерних систем, обладнання та санітарним утриманням домоволодінь.
Проте кияни скаржаться на товариство, звинувачуючи його працівників у нехтуванні прямими професійними зобов'язаннями та безвідповідальному ставленні до звернень громадян. Мешканцям багатоповерхівок невтямки: за що вони сплачують значні суми та чому їхні будинки позбавлені догляду з боку комунальників. Жителів не влаштовує ряд питань, серед яких – поламані ліфти, проблеми з вивезенням сміття та брудна прибудинкова територія.
"Попри це з жагою до дармової наживи суддя Дніпровського райсуду м. Києва Яровенко відкрила позовне провадження ще на 9730 грн," – зазначають мешканці вул. Пожарського.
Не розуміючи звинувачень, кияни попросили підтримки у юридичного відділу "Стоп корупції" і завдяки присутності активістів вдалося здійснити часткове долучення до матеріалів справи документів, які у позовному провадженні з розгляду справи по суті не досліджувались і до рішення, яке переглядається, не мали жодного відношення.
"За наслідками участі активістів у судовому засіданні у справі здійснено позитивний прорив, що здавалося неможливим через тотальне перешкоджання судді встановленню істини", – резюмували мешканці Дніпровського району.
![Мешканці Дніпровського району дякуют активістам “СтопКору”..., фото-1 Мешканці Дніпровського району дякуют активістам “СтопКору” за відстоювання прав у судовій тяганині з ТОВ “Новобудова”, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
17:00
11 липня
Благодійний Art Picnic від Natalia Kovalenko Foundation
Новини компаній
09:00
9 липня
Від джазу до драм-н-бейсу: концерти першої половини липня в культурному просторі V’YAVA
Новини компаній
13:00
4 липня
Якої небезпеки можна чекати від змій і як з цим боротися
Новини компаній
15:00
25 червня
Оголошення
13:04, 3 лютого 2021 р.
4
live comments feed...