• Головна
  • 15-17 грудня у Києві пройде раунд міжнародних студентських змагань з медіаправа
20:41, 15 грудня 2017 р.

15-17 грудня у Києві пройде раунд міжнародних студентських змагань з медіаправа

15-17 грудня у Києві пройде раунд міжнародних студентських змагань з медіаправа
15-17 грудня у Києві пройде регіональний раунд міжнародних студентських змагань з медіа права Price Media Law Moot Court Competition, який проводить Центр демократії та верховенства права у партнерстві із Національним Університетом “Києво-Могилянська академія” та Kyiv-Mohyla Moot Court Society.

Ці змагання є відбірковими для участі у міжнародному раунді, який щовесни проводиться в Оксфордському університеті.

Змагання будуть проходити у приміщенні Києво-Могилянської академії за адресою вул. Волоська, 8/5 (корпус юридичного факультету) аудиторії 321 з 10 по 18 годину щодня. Фінал змагань відбудеться 17 грудня о 9 годині.

Регіональний раунд змагань проводиться в Україні Центром демократії та верховенства права вже вдруге на правах офіційного представництва Price Media Law Moot Court Competition. За правилами, участь у регіональному раунді можуть брати 11 країн північно-східної Європи (Україна, Білорусь, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Росія, Вірменія, Азербайджан, Казахстан)

За правилами змагань, кількість та назви команд, що пройшли попередній відбір, не розголошується до їхнього початку. Минулого року в Києві змагалися 7 команд із п’яти країн та за результатами всі півфіналісти продовжили боротьбу на змаганнях у Оксфорді.

Студентські команди всі три дні будуть змагатися у форматі модельних судових засідань й одночасно будуть засідати три суддівські колегії. Судитимуть на модельному суді українські та закордонні юристи, що спеціалізуються у медіа праві, серед яких викладачі Оксфордського, Едінбургського та Віденського університетів, юрист Європейського суду з прав людини та кращі учасники міжнародних раундів змагань минулих років.

Усі команди будуть представляти інтереси позивачів у модельному суді. Цьогорічна справа зачіпає низку актуальних глобальних викликів, що виникли у сфері свободи вираження поглядів. Студенти представлятимуть інтереси користувача соціальної мережі та саму мережу, а також держави-відповідача, що притягнула їх до відповідальності за розповсюдження фотографії оголеної пані міністра імміграції та звинувачення її у видачі віз терористам з організації свого "коханця". Основними темами, щодо яких відбуватимуться дебати, є співвідношення права на свободу вираження поглядів та права на приватність, відповідальність посередників за контент, поширений користувачами з використанням їхньої платформи, регулювання фейкових новин та порнопомсти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вишнёвое
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...