• Головна
  • Вантажоперевезення сьогодні – сучасні реалії й тенденції
Новини компаній
15:55, 12 листопада 2020 р.

Вантажоперевезення сьогодні – сучасні реалії й тенденції

Новини компаній

Відповідно до даних Держслужби статистики, за 9 місяців поточного року вантажообіг транспортних підприємств в Україні знизився на 16,6%. За низки причин ця тенденція протягом року виявилася стійкою. Нагадаємо, падіння вантажоперевезень за січень-серпень 2020 року було на позначці 13,4%.

Зниження загального вантажообігу

Причини скорочення вантажоперевезень очевидні – негативний вплив пандемії, відповідно й проблеми в економіці. Однак, падіння вантажообігу по галузях перевізників не однаково. Істотне зниження вантажоперевезень відзначено на водному транспорті – 17,7%. Більш ніж на 36% зменшився вантажний потік на трубопроводах. Постраждали й автомобільні вантажоперевезення, в цілому по Україні мінус склав 14,4%.

Інформація, що приходить з різних країн, свідчить про чергові посилення вантажоперевезень – внутрішніх і зовнішніх. У переліку заходів: спеціальні дозволи на вантажоперевезення, самодекларація водіїв, закриття пунктів пропуску, введення митних коридорів, обов'язкове тестування на Covid-19, постійне оновлення вимог.

Криза – нові можливості

Залізниця знизила вантажоперевезення практично на 6%. Однак, після значного скорочення пасажирів на залізничному транспорті, їх чисельність у даний момент збільшилася. Деякі підприємства успішно розвивають власну мережу для транспортування продукції, що виготовляється, інших вантажів. У їх числі компанія «Нібулон», яка продовжує поставки сільгосппродукції більш ніж у 20 країн світу.

Вантажоперевезення у Києві – стійкий прогноз

На тлі загального зниження, деякі види вантажоперевезень не тільки не зменшилися, а, навпаки, виросли. Вже в період весняної хвилі коронавірусу був відзначений справжній споживчий бум у сфері експрес-доставок. Збільшилися вантажоперевезення збірних вантажів. У великих містах – Дніпро, Харків, Київ, ринок вантажоперевезень працює в колишньому темпі, без зниження оборотів.

Як вибрати вантажне таксі

Аналітики прогнозують різні сценарії подальшого розвитку ринку вантажоперевезень. Безсумнівно, обмеження через ковід-19 збережуться й протягом наступного року. Тому перевагу слід віддавати надійним перевіреним перевізникам. У транспортній компанії «Давай Переедем» повідомляють, що її вантажники та водії вантажного таксі суворо дотримуються правил роботи в умовах підвищених ризиків і гарантують клієнтам безпечну доставку товарів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...