• Головна
  • Лікування наркоманії у Києві у дванадцяти кроковому реабілітаційному центрі
Новини компаній
12:00, 15 грудня 2020 р.

Лікування наркоманії у Києві у дванадцяти кроковому реабілітаційному центрі

Новини компаній

Наркозалежність - це страшна хвороба, яку просто вилікувати не вийде. Якщо братися за це самостійно, навряд чи вдасться досягнути успіху. До того ж, у таких важких ситуаціях не можна втрачати зайвий час.

Тому якщо, ви побачили у своїх рідних симптоми вживання наркотиків, самим правильним рішенням стане звернутися по допомогу до фахівців. Тільки справжні професіонали забезпечать лікування наркоманії таким чином, щоб пацієнт знову відчув жагу до життя та не руйнував себе фізично і морально.

Процес лікування у нашому реабілітаційному центрі

Головна мета нашого центру полягає у тому, щоб допомогти кожному, хто звертається. Тут розуміють, що наркозалежні - це люди, які дійшли до відчаю. Їм потрібні не тільки якісні препарати та медикаменти, а й психологічна підтримка, що змусить повірити у власні сили. Лікування наркоманії у Києві дозволить оцінити ту програму, що для цього використовується. Мова йдеться про «Дванадцять кроків» Миннесотської моделі. Програма розроблена в Америці майже сто років тому, змогла показати себе найбільш ефективною із боротьбою за повноцінне існування. Наш реабілітаційний центр, який можна розглянути на https://troitzkiy.org.ua/ здатен довести, що ця програма працює і надає можливість відмовитися від наркотиків.

Лікування по дванадцяти крокам, включає у себе наступні етапи:

  • Етап перший. Це етап підготовки, коли пацієнту проводиться детоксикація за допомогою медичних препаратів вищої якості. Також клієнта та його рідних консультують, додаючи мотивації для одужання;

  • Етап другий. Це головний момент, тому що пацієнт перебуває на стаціонарі у центрі;

  • Етап третій. Коли лікування починає адаптувати до тверезого образу життя. Проводиться амбулаторна програма, хворий ходить до груп взаємодопомоги;

  • Етап четвертий. Результати лікування підтримуються тим, що продовжується відвідування груп по взаємній допомозі. Ведеться індивідуальна консультація, пацієнт бере участь у заходах центру.

Реабілітаційний центр у Києві має як стаціонарну, так і амбулаторну програми. Ці програми містять необхідні заходи, які існують відповідаючи стандартам надання допомоги наркозалежним.

Кожний з цих етапів має свою власну місію, але результат має бути один - пацієнт позбавляється від своєї залежності та може повернутися до рідних

Ціни на лікування від наркозалежності

Це питання, звісно, хвилює кожного, кому доводиться звертатися за допомогою професіоналів. Тому цінова політика нашого реабілітаційного центру готова підлаштовуватися таким чином, щоб стати доступною практично кожному.

Ціну тут різні. Можливо проходити лікування як на стаціонарі, так і амбулаторним методом. Також підходимо окремим способом до пацієнта, розглядаємо його проблеми індивідуально.

Кожна людина, що потрапила у залежність, має власну історію, тому центр пропонує як вимушене лікування, так і анонімну реабілітацію.

Якщо потрібна допомога вам чи вашим близьким, просто звяжіться з нами і дізнайтесь більш детально про все, що ми можемо зробити у таких випадках. Ми завжди налаштовані повернути повноцінну радість життя, у якому не буде наркотиків.

Іноді, трапляється так, що виправити помилки самотужки не виходить. І тоді на допомогу приходять фахівці, які знають методики, що принесуть конкретні результати. У нашому центрі доведуть, що залежність від наркотиків не являється вироком, тому не втрачайте час та підтримайте близьких людей.

Лікування наркозалежності - це те, що для нас найважливіше! Тому кожен, хто звертається до нас, може бути певний у результаті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...