• Головна
  • COVID-19, коли може знадобитися перевезення хворого
Новини компаній
13:00, 29 січня 2021 р.
Надійне джерело

COVID-19, коли може знадобитися перевезення хворого

Новини компаній
COVID-19, коли може знадобитися перевезення хворого

Раніше ми публікували матеріал про компанію СпецМедТранс, яка займається перевезеннями лежачих хворих по Україні. В ньому мова була про особливості транспортування травмованих пацієнтів.

Сьогодні хочемо розповісти про перевезення людей захворівших на COVID-19, та в яких випадках може знадобитися така послуга.

Досить часто доводиться перевозити пацієнтів з одного місця в інше, та не завжди такі транспортування можуть бути виконані безкоштовно міською швидкою допомогою.

Всім загальновідомо, що транспортування лежачих пацієнтів, це доволі складний та кропіткий процес, який вимагає організації на досить високому рівні. Та перевезення хворих з COVID-19 додає цьому процесу ще більше труднощів. Почнемо з того, для чого взагалі може знадобитися перевозити пацієнта з коронавірусною хворобою. Така потреба виникає в більшості випадків коли пацієнта вже виписують додому зі стаціонару, оскільки зазвичай в лікарню пацієнта доставляє міська швидка медична допомога, перевезення якої є безкоштовною оскільки випадок захворювання на важку форму коронавірусу вважається екстреним випадком, що потребує негайної госпіталізації.

З лікарні додому безкоштовна міська швидка медична допомога вже на жаль не повезе. Великою проблемою для пацієнтів та їх рідних стає випадок коли лікування в стаціонарі в якому знаходиться хворий недостатнє для його одужання, або просто не влаштовують умови в лікувальному закладі.

Через те, що стан пацієнта може ще залишатися важким, а міська швидка зазвичай відмовляється від перевезення таких пацієнтів, то дуже важливим є правильний вибір компетентного приватного перевізника, який зможе забезпечити належні умови для транспортування такої людини. Однією з кращих таких компаній є СпецМедТранс.

Послуги приватних перевізників досить часто мають попит і в пацієнтів з легкою формою захворювання, якщо їм потрібно зробити якесь дослідження, наприклад таке, як комп'ютерна томографія легень (КТ). Такий вид транспортування вибирають люди, які відчувають слабкість і хочуть лежати в дорозі. А також ті що турбуються не тільки про своє здоров'я, а й про інших людей, хочуть їхати в ізольованому автомобілі, а не на таксі, щоб не розповсюджувати інфекцію.

Компанія СпеМедТранс одна з перших приватних перевізників в Україні, що почала транспортувати хворих пацієнтів заражених коронавірусною хворобою COVID-19, виділивши для цього окремий транспорт. В автомобілях компанії є все необхідне обладнання для транспортування, самі автомобілі нові та комфортні, а персонал професійний та дуже доброзичливий.

В наступних статтях ми розглянемо особливості перевезення пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19, та те які саме питання можуть виникнути при транспортуванні таких людей.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

099 009 41 40 (vodafone) + viber

073 009 41 40 (lifecell)

Сайт компанії: СпеМедТранс

Читайте також: «Як перевезти травмованого пасажира між будинком і лікарнею або травмпункту».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#COVID-19 #Коронавірус #КТ #компютерна томографія #перевезення хворих #транспортування пацієнтів #медицина #здоров'я
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...