• Головна
  • Уряд змінив правила перевезення дітей в авто
10:56, 24 лютого

Уряд змінив правила перевезення дітей в авто

Уряд змінив правила перевезення дітей в авто

24 лютого Кабінет Міністрів змінив правила дорожнього руху з перевезення дітей в автомобілях. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

Відтепер у легкових авто потрібно обов’язково мати спеціальні утримуючи системи, якщо планується перевозити дитину, зріст якої менше 145 см. Таке обладнання утримуватиме дитину і допомагатиме мінімізувати травми у разі зіткнення.

Також прийнята постанова передбачає, що такі утримуючі системи потрібно встановлювати на місцях для сидіння, окрім першого ряду.

Згідно з документом, у разі перевезення дитини у віці до 3 років на місці першого ряду – допускається установка дитячих утримуючих систем проти напрямку руху із обов’язковим відключенням фронтальної подушки безпеки.

Нагадаємо, “Погляд” також повідомляв, що невдовзі в Україні з’явиться нова дорожня розмітка, яка має допомагати учасникам дорожнього руху швидше орієнтуватись у ситуації, повинна покращити безпеку дорожнього руху, знизити рівень аварійності та важкість наслідків від ДТП.

Раніше ми писали, що у 2021-му планується розпочати будівництво київської окружної дороги, дороги Київ – Кишинів та нової дороги М-30, що з’єднає Захід та Схід України.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...