• Головна
  • Кому з 1 березня проіндексують пенсії на 11%?
22:48, 28 лютого 2021 р.

Кому з 1 березня проіндексують пенсії на 11%?

Кому з 1 березня проіндексують пенсії на 11%?

«Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році» – так називається урядова постанова, прийняте 22 лютого. Вона  передбачає проведення індексацій пенсій з 1 березня 2021 року із застосуванням коефіцієнта збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії, у розмірі 1,11 незалежно від факту роботи особи. Мінімальний розмір підвищення скланає сто гривень. Про це повідомив Пенсійний фонд України.

Окрім того, у ПФУ зазначили, що  з 1 березня в осіб, які одержують пенсію відповідно до Закону України Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», та які мають страховий стаж 35 роки чоловіки та 30 років для жінок розмір пенсійної виплати не може бути нижчим за 2200 грн.

«Якщо розмір пенсії, обчислений відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», буде більшим від розміру пенсії, обчисленого відповідно до спеціальних Законів проводиться автоматичне переведення на пенсію на умовах, передбачених Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», за матеріалами пенсійних справ, про що органи Пенсійного фонду України інформують зазначених осіб шляхом надсилання листа або смс-повідомлення на номер мобільного телефону операторів мобільного зв’язку України».

Пенсійний фонд України

За інформацією Пенсійного фонду України, пенсії перерахують автоматично, для цього не потрібно  звертатися  до органів ПФУ.

«Виплату перерахованих пенсій буде забезпечено у березні 2021 року у визначену дату виплати для кожної особи», зауважують у Пенсійному фонді.

Як повідомляв «Погляд», українцям завищили платіжки за газ. Щоб не заплатити зайвого, потрібно звернути увагу на те, який  лічильник у вас встановлений.

Міністерство охорони здоров’я затвердило нову редакцію реєстру лікарських засобів, які підлягають компенсації за програмою «Доступні ліки»:   із 297 позицій 93 відшкодовуватимуться повністю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...