Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Боксерка Наталія Казінова, у ваговій категорії 64 кг (жінки-юніори) виборола “бронзу” на чемпіонаті України з боксу. Дівчина змагалась із Некрасовою Поліною, що з Полтавської області.
Крім цього, Скуба Іоанна, вагова категорії 48 кг (жінки-молодь), виграла з трьома нокдаунами в першому раунді у спортсменки із Івано-Франківська Грицюк Іванни та вийшла до чвертьфіналу.