• Головна
  • У парламентському комітеті обговорили верифікацію державних виплат.
19:42, 12 березня 2021 р.

У парламентському комітеті обговорили верифікацію державних виплат.

У парламентському комітеті обговорили верифікацію державних виплат.

У  круглому столі  на тему «Питання верифікації та моніторингу державних виплат, який  відбувся у Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, взяли участь народні депутати, представники центральних органів виконавчої влади, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, ПФУ, сторін соціального діалогу, громадських організацій, наукових установ. Захід відбувся у комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

За словами першого заступника Міністра фінансів Дениса Улютіна,  мета верифікації державних виплат, – а це пенсії, допомоги, пільги, субсидії, стипендії тощо – підвищення адресності державних виплат та забезпечення ефективного використання коштів бюджету. За інформацією Міністерства, Загальна сума держвиплат, які надійшли торік на верифікацію від органів, що здійснюють державні виплати, склала майже 460 мільярдів гривень. Нині на розгляді Мінфіну – понад два мільйони запитів на перевірку достовірності відповідної інформації.

Щодо значної кількості запитів нині тривають перевірки, що здебільшого  пов’язано з запровадженням корона вірусного карантину.

ДОВІДКА.3 грудня 2019 року Верховна Рада України ухвалила Закон «Про верифікацію та моніторинг державних виплат» № 324-IX. Відповідно до цього документа, в Україні вперше запроваджена процедура верифікації або перевірки державних виплат – пенсій, допомог, пільг, субсидій, стипендій, інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного, місцевих бюджетів, фондів загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування. Закон визначає верифікацію державних виплат, як комплекс заходів із збору та перевірки достовірності інформації для призначення, нарахування та/або здійснення державних виплат, за допомогою інформаційно-аналітичної платформи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...