• Головна
  • «Слуга народу» може розглянути питання про виключення Дубінського з партії.
20:28, 14 березня 2021 р.

«Слуга народу» може розглянути питання про виключення Дубінського з партії.

«Слуга народу» може розглянути питання про виключення Дубінського з партії.

«Є всі шанси, що це питання розглянемо найближчим часом. Виключає з партії її голова», – цитує очільника  партії Олександра Корнієнка  інформагентство «Інтерфакс-Україна».

За словами Корнієнка, «Слуга народу» може найближчим часом розглянути питання про виключення народного депутата Олександра Дубінського зі свого складу Очільник партії пояснив, що відповідно до нової редакцією статуту «Слуги народу», її голова може прийняти рішення про виключення з членів партії за власною ініціативою або за поданням структурного утворення політсили.

«Підставою для такого рішення можуть бути, зокрема, невизнання або невиконання членом партії її програми і статуту, невиконання статутних обов’язків, рішень і розпоряджень вищих керівних органів партії, членство в іншій партії, а також вчинення дій, які дискредитує партію або завдають їй шкоди», йдеться у повідомленні.

Корнієнко зазначає, що у випадку з Дубинським приводом для його виключення з «Слуги народу» є порушення статуту «за допомогою проведення» своїх «конференцій і непокору керівним органам партії».

Про новий статут партії

Як повідомляв «Погляд», Члени Київської обласної організації політичної партії «Слуга народу» на позачерговій конференції більшістю голосів обрали нового голову. Замість Олександра  Дубінського її очолив Андрій  Мотовиловець. Корнієнко пояснив, що конференція Київської обласної парторганізації відбулася відповідно до нового статуту. «Попри те, що він ще не зареєстрований в Мін’юсті, він починає діяти з моменту його прийняття на з’їзді. Дубінський визнав дію нового статуту, публічно погодившись з тим, що він є членом національної ради громад».

Корнієнко пояснив, що конференція Київської обласної парторганізації відбулася відповідно до нового статуту.

«Попри те, що статут ще не зареєстрований в Мін’юсті, він починає діяти з моменту його прийняття на з’їзді. Дубінський визнав дію нового статуту, публічно погодившись з тим, що він є членом національної ради громад».

Олександр  Корнієнко.

 Очільник партії зауважив, що оскільки Дубинський більше не є головою обласного осередку партії, то «всі його подальші дії зі скликання рад і конференцій будуть нелегітимними з точки зору статуту партії і можуть бути оскаржені в суді».

За новим статутом, голова партії може скликати конференцію за погодженням з керівниками політради і нацради громад, що і було зроблено на вимогу членів обласної парторганізації. У конференції  взяли участь  15 з 25 осіб, закріплених за Київським обласним центром, був кворум, тому конференція є легітимною. За словами Корнієнка, упродовж 10 днів новий статут відправлять на реєстрацію, але за реєстрами в цей період головою Київської обласної організації залишається Дубінський.

«Ми сподіваємося, що він не буде здійснювати протиправних дій. З точки зору вищих керівних органів партії для нас єдиним керівником Київської обласної є Андрій Мотовиловець і з ним буде налагоджуватися взаємодія».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...