Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
У неділю біля парку Муромець в X-Park проводжали зиму та пригощали смаколиками, проводили традиційні тематичні забави та захоплюючі спортивні конкурси.
Упродовж дня влаштовували різноманітні забави на будь-який смак:
Родзинкою гулянь стали справжні лицарські поєдинки та частування млинцями.
Захід організувала громадська організація «Водноспортивний клуб вейкбордингу «Екстремальна тяга» у рамках реалізації міського конкурсу Громадська перспектива: прозора влада та активна громада Департаменту суспільних комунікацій КМДА.
Читайте також:У Києві презентують нову унікальну страву Kyiv Pie: вона складе конкуренцію перепічці