• Головна
  • Батьки спортсменів і тренери Вишгородської ДЮСШ з водних видів спорту знайшли підтримку в облраді.
20:40, 18 березня 2021 р.

Батьки спортсменів і тренери Вишгородської ДЮСШ з водних видів спорту знайшли підтримку в облраді.

Батьки спортсменів і тренери Вишгородської ДЮСШ з водних видів спорту знайшли підтримку в облраді.

Якою буде подальша доля Вишгородської ДЮСШ з водних видів спорту, яку міська рада вирішила приєднати до комплексної міської ДЮСШ? Батьки і тренери спортшколи не погоджуються з таким станом справ, зауважуючи, що обєднання не піде на користь процессу виховання спортсменів всеукраїнського й олімпійського ріня. У відстоюванні своєї позиції вони звернулися й до Київської обласної ради.

 Колективне звернення тренерів ДЮСШ  та батьків дітей, які займаються  водними видами спорту у Вишгороді, було розглянуте на засіданні постійної комісії КОР  з питань розвитку місцевого самоврядування, децентралізації та адміністративно – територіального устрою, регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобіганню корупції.

Про це повідомляється на офіційному сайті Київської обласної ради, й зазначається, що для об’єктивного та всебічного вивчення питання на засідання комісії було запрошено голову КОР Олександра Склярова.

«Після детальної доповіді представниці колективу комісія вирішила підготувати звернення до Вишгородської міської ради щодо скасування рішення про реорганізацію спортивної школи і збереження ДЮСШ у статусі юридичної особи. Окрім того, було вирішено звернутися до обласної прокуратури, Міністерства молоді та спорту України та профільних комітетів Верховної Ради».

3 лютого тренери, батьки вихованців ДЮСШ з водних видів спорту та громадськість вийшли на акцію протесту, де висловили свою незгоду із рішенням сесії Вишгородської міської ради. Вони мають намір відстояти школу, яка готує спортсменів – гордість країни.

Міський голова Олексій Момот у своєму відеозверненні заявив, що ДЮСШ з водних видів спорту фактично прийнята у підпорядкування міста без жодного майна і без тренувальної бази.

Далі  боротьба за Вишгородську ДЮСШ з водних видів спорту вийшла на рівень міністерства.

Також у Вишгороді створили петицію щодо реорганізації ДЮСШ з водних видів спорту. Станом на 22 лютого – за кілька днів – уже було зібрано 169 підписів з необхідних 150.

1 березня була створена робоча група для напрацювання пропозицій щодо зміни детального плану території на такий, що відповідатиме потребам юних спортсменів.

А  З березня у Вишгороді відбулося перше засідання робочої групи з питань обговорення (ДПТ) Вишгородської громади у частині, яка відповідає території, де розміщена навчально-спортивна база, і де проходять тренування ДЮСШ з водних видів спортуПід час розробки ДПТ Мінмолодьспорту пропонує спроєктувати такі приміщення для ДЮСШ з водних видів спорту, які відповідатимуть вимогам школи Олімпійського резерву.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...