• Головна
  • Ігор Крикунов: Ліна Костенко благословила “Циганську музу” в театрі Романс.
20:22, 19 березня 2021 р.

Ігор Крикунов: Ліна Костенко благословила “Циганську музу” в театрі Романс.

Ігор Крикунов: Ліна Костенко благословила “Циганську музу” в театрі Романс.

В рамках пілоту документального мультимедійного проекту “Роми Києва. Моя світлина – моя історія” ми поспілкувались з народним артистом України Ігорем Крикуновим, директором і художнім керівником Київського музично-драматичного циганського академічного театру “Романс”. Ігор Миколайович розповів про своє знайомство з Ліною Костенко, про постановку за її поемою”Циганська муза” театральної вистави на початку 2000-х років.

Історія постановки в Театрі Романс вистави “Циганська муза” за участі курсу Ади Роговцевої

Я познайомився з нею, коли приступив до постановки вистави «Циганська муза», яку вона написала. Поему написала Ліна Костенко. Ада Миколаївна Роговцева випускала курс в театральному інституті. Вони взяли уривочок невеликий з тієї поеми. І вона запросила мене: «Прийди подивись, що ми робимо. Циганський матеріал і все таке». Це був початок 2000-х.

Я прийшов на курс, подивився уривок. А потім кажу: «А чому уривочок?». А у них це повинен був бути екзамен. Говорю: «А давайте зробимо виставу. У нас в театрі з вашим курсом. І мої актори». Каже: «Як це? Що це?» Кажу: «Давайте».

І отак ми почали співпрацювати. Ада Миколаївна дала своїх студентів. А потом приходила на репетиції. Дивилась. І з ними іще проводила якісь майстер-класи. Великій дух Ади Миколаївни. Одна поява в аудиторії – вже коштують великого. Але в режисуру ні, ні, ні. Ні слова, ні пів слова. Це професійна етика. Це було наше таке одухотворення – Ада Миколаївна.

Поки не пришла на прем’єру “Циганської музи” Ліна Василівна! (сміється).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...