• Головна
  • Рівень автомобілізації в столиці перевищив 400 автомобілів на тисячу мешканців
10:15, 24 березня 2021 р.

Рівень автомобілізації в столиці перевищив 400 автомобілів на тисячу мешканців

Рівень автомобілізації в столиці перевищив 400 автомобілів на тисячу мешканців

Рівень автомобілізації в Києві

На початок 2021 року рівень автомобілізації в Києві вперше перевищив позначку 400 автомобілів на тисячу мешканців, за даними AUTO-Consulting.

За рік кількість автомобілів збільшилася на 4,1% або майже на 50 тисяч, а показник автомобілізації зараз становить 407 автівок на тисячі жителів.

Київ є лідером за рівнем автомобілізації серед регіонів України. Загалом по країні цей показник становить 245 автомобілів на тисячу жителів. Також високі показники на Волині (314 автівок на тисячу жителів), на Київщині (311), у Запорізькій облісті (300).

Для порівняння видання наводить Польщу, де індекс автомобілізації становить 571 автомобілів на тисячу жителів, Німеччину (555) та Фінляндію (604 за даними на 2016 рік). У США рівень автомобілізації дорівнює 800.

У 2015 році компанія A+S, розробляючи Транспортну модель Києва, визначила автомобілізацію на рівні 213 автівок на тисячу жителів. Тобто за п’ять років цей показник виріс вдвічі.

Водночас, як наголошує експерт Дмитро, у столиці високий рівень автомобілекористування – за підрахунками, цей коефіцієнт становить 0,88, тобто власник автівки здійснює нею поїздку у 88% випадках. Хоча в європейських містах рівень автомобілеволодіння загалом вищий, рівень автомобілекористування – навпаки, менший. На думку експерта, для кращої транспортної ситуації в місті цей показник має становити 0,3.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини києва #сайт києва #вишневе #сайт вишневого #новости киева #сайт боярки #боярка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...