• Головна
  • Астролог склала гороскоп на тиждень 29 березня - 4 квітня
ГОРОСКОП
16:50, 29 березня 2021 р.

Астролог склала гороскоп на тиждень 29 березня - 4 квітня

ГОРОСКОП
Астролог склала гороскоп на тиждень 29 березня - 4 квітня

Тиждень третьої чверті місячних фаз приносить значущі зміни. Люди в ці дні схильні замислюватися про події, що відбуваються навколо них, переосмислювати минуле, щось кардинально міняти. У цей період часто проявляються яскраві здібності і вроджені таланти, тому приділіть більше уваги своїм дітям.

Протягом цього тижня легко можна використовувати те, що хтось почав до вас. Людям комфортно входити в уже запущений робочий, діючий проект. У більшості випадків, вдається ефективно діяти в команді, в спільній взаємодії. Якщо хочете привернути увагу з боку оточуючих, демонструйте результати своєї роботи в цей період, заявляйте про себе, домагайтеся уваги людини, яка вам симпатичний, розповіла УНІАН астролог Марина Скаді.

Овен

Якщо є проблеми в особистих взаєминах, то протягом тижня, ви зможете все виправити, домогтися розташування бажаного партнера. У цей період ви особливо привабливі для представників протилежної статі. Ви впевнені в собі, своїм вольовим зусиллям гори здатні згорнути і домогтися всього, чого побажаєте. Перешкодити вам може різкість у відносинах, а також підвищена вимогливість до представників протилежної статі. Ваша здатність реалізації цілей, розумова рухливість, значно підвищені в цей період. Енергійно беріться за роботу - ви зможете вирватися вперед. Фінансові операції будуть доведені до успішного завершення. Але не поспішайте, ретельно зважуйте кожне слово і продумуйте всі свої дії.

Тілець

Тиждень завершення якогось життєвого і циклу, за яким піде новий початок. Скористайтеся цим періодом і зробіть те, на що не вистачало рішучості в попередні місяці. У цей період ви зможете подати себе з найвигіднішої сторони, навіть якщо ви сумніваєтеся в своїй привабливості. У вас з'являються шанси і можливості домогтися уваги симпатичного вам представника протилежної статі. Але також будьте готові до того, що ви привернете увагу не обов'язково тих, хто вам подобається – публіка може бути дуже різноманітна. А це може зробити негативний вплив на наявні взаємини. Ваші почуття проходять перевірку і ви можете задуматися про те, чи варто продовжувати стосунки. 

Близнюки

Пам'ятайте про самоорганізацію, пунктуальність, відповідальність. Ваші потреби протягом цього періоду можуть бути занадто високі. Ризикуєте витратити гроші в це не на те, що необхідно, а на те, що сподобалося в даний момент. Активізується ваш творчий потенціал, з'являється можливість знайти популярність, прорекламувати себе. Якщо ви давно чекаєте підвищення на посаді, то обставини будуть цьому сприяти. Можливо, прийшов час пройти курси підвищення кваліфікації, а може бути вивчити питання релігії та культури інших країн. Період сприятливий для вирішення юридичних, судових, правових питань. Поглиблено вивчайте всі завдання і питання, що виникають в цей період. 

Рак

Період внутрішньої роботи і підготовки до нового життєвого циклу. Що б не відбувалося-записуйте, аналізуйте, знаходите взаємозв'язки сьогодення з минулим і як це впливає на майбутнє – ви дізнаєтеся багато корисного і цікавого для себе. А все те, що турбувало, підходить до завершення, звільняючи вас від різних прив'язок. Ви відновите психічне і ментальне здоров'я, знайдете незвичайну внутрішню силу і зможете значно поліпшити якість свого життя. Всесвіт в цей період дає Вам аванс-скористайтеся цим часом, щоб упорядкувати оточення і зробити перший крок у напрямку здійснення своїх потреб. Дуже важливо, щоб ваші бажання реалізувалися в конкретні дії, а не залишилися на рівні емоцій – в цьому запорука успіху.

Лев

Прийшов час розставити все по місцях, то, що гальмує – залишити в минулому. Ви зможете заявити про себе як про фахівця, лідера. Навіть якщо в даний час ви займаєте нейтральну позицію, ви все одно будете перебувати в центрі уваги і задавати тон того, що відбувається. Обставини сприяють активній діяльності, що дозволить енергійно взятися за справу, вирватися вперед, завдяки власному досвіду. Успіх, завдяки цим старанням не змусить себе довго чекати. При цьому, будьте готові до серйозної конкуренції. Необдуманість вчинків, почуття самосвідомості можуть перевищити реальні межі, що і стає причиною зіткнень. Не реагуйте на лестощі, тому що за маскою доброзичливця з'являться вороги. Проблеми можуть виникнути через схильність до перебільшень і егоїзму. 

Діва

Виникає багато сумнівів, але ваше завдання усвідомити справжні причини того, що відбувається. Здебільшого, це обумовлено недовірливістю в цей період, що може привести до помилок і негативних наслідків. Необхідно відокремити складне від простого, стабільне і довгострокове від того, що потрібно поміняти. Будьте сміливіше в цій період, докопуйтеся до суті і сподівайтеся тільки на себе, зробіть упор на професійні справи. Можливо, відбудуться події, які спричинять за собою зміну місця роботи – не бійтеся йти зі старою. У сфері особистих і сімейних відносинах, теж Щось відбувається. Якщо ви прагнули довгий час поліпшити свої побутові умови, то обставини складуться найкращим чином для цього. Слід більш обачно планувати витрати і розміщувати власні ресурси.

Терези

У цей період вам складно зрозуміти свої бажання, поведінка інших людей може вибивати вас зі звичного життєвого ритму. Можуть відбутися події, які перевернуть ваш світогляд. Якщо ви плануєте виїхати за кордон, не відкладайте на довго вирішення цього питання. Після довгих роздумів, багато хто зробить вибір, який дасть відчуття свободи і простору. Якщо у вас є питання, суперечки, що вимагають участі офіційних органів, то протягом тижня відповідний час для цього. Ви можете зіткнутися з відкритою конкуренцією, претензіями, критикою на Вашу адресу, але ви практично невразливі. Якщо є конфлікт, його потрібно вибудувати правильно і це ви зможете зробити. 

Побут, робота, питання здоров'я, домашніх тварин – на це може піти багато часу протягом тижня.

Скорпіон

Протягом тижня будуть виявлені приховані проблеми, але не намагайтеся вирішити їх за один раз, дійте в міру своїх можливостей. У ці дні залишки негативу можуть зіпсувати настрій, але це дрібниці. Будь-яку інформацію уточнюйте і перевіряйте ще раз, але не відкидайте її, якщо на перший погляд вона здасться вам непотрібною. Бережіть свої ресурси - вони вам знадобляться. Тиждень інтенсивної роботи, притирання та адаптації, десь можуть бути розчарування, завершення, а й відродження. Доведеться враховувати чужу думку, пристосовуватися. І саме завдяки цьому ви зможете багато ідей Оформити, а також врівноважити і гармонізувати навколишній простір. Якщо ви довго працювали на будь-яким проектом, то зможете його закінчити і отримати винагороду.

Стрілець

Тиждень кардинальних змін, в більшості випадків - в кращу сторону, хоча будьте готові також і до неприємних сюрпризів. Багато раніше заплановане зазнає змін. Щось змінюється в сімейних відносинах. Якщо ви в парі, то відносини переходять на наступний рівень. Ви або ваш партнер, а може бути разом, приходьте до необхідності визначення того, А що ж далі? Також, доведеться багато працювати, діяти спільно, зважувати за і проти, оформляти і враховувати колективну думку, ту вигоду, яку повинні отримати партнери. Якщо у вас є бізнес, то може скластися ситуація так, що ваші співробітники зажадають підвищення зарплати. Або партнери захочуть змінити умови договору, а може бути розірвати його. 

Козеріг

У вас з'являється багато завдань, дрібних невідкладних справ. У цей період важливо створити режим, раціоналізувати свої дії, вчинки, знайти для себе діяльність, де ваші зусилля будуть найбільш ефективні. Ваші взаємини з колегами перейдуть на новий рівень. Якщо актуальне питання зміни роботи, добре цим зайнятися протягом тижня. Також, в цей період, може відбутися переоцінка цінностей – те, що раніше було для вас важливо, вже не сприймається вами настільки значимо. Змінюється оточення, способи отримання інформації, усталене і звичне вам вже не цікаво. Також, актуальна тема любові-бажання загасають. Поняття краси зазнає змін. Можливе повернення до давніх відносин-особистих або ділових.

Водолій

Тиждень надає сприятливі можливості і шанси для демонстрації своїх талантів і здібностей. Творчий потенціал зростає, питання заробітків актуальні, але поки не зрозуміло, що саме найбільш вигідно для вас. Службові романи, любовні зв'язки, сприяють поліпшенню фінансового становища. У вас з'являється багато варіантів по всіх сферах, найближчі дні найкраще присвятити порівнянні і вибору. Ваше завдання відфільтрувати, визначити найперспективніший напрямок і займатися ним дуже активно. Гарний час для того, щоб задуматися, а чи хочете ви щось або когось залишити в минулому? Якщо ви давно мрієте завоювати увагу людини, яка Вам подобається – дійте сміливіше, вам вдасться привернути його увагу і справити враження. 

Риби

У повсякденному житті ви зможете вийти з будь-якої проблемної ситуації. Ви отримуєте духовну підтримку, можлива зустріч з людиною, яка зробить сильний вплив на ваше життя. Посилюється розумова активність, кмітливість, підприємливість. У вас з'являється тяга до зміни місць, ви прагнете до нових знань, вам хочеться щось змінити у своєму житті. Добре заявляти про себе або давати будь-яку інформацію. Можливо, ви станете більш загострено сприймати вторгнення на вашу територію, а також спроби інших людей ставити під сумнів ваші методи роботи. Спроби зробити особистий вплив виправдають ваші очікування. Ваше чарівність, бажання співпрацювати і почуття гумору, змінять існуючий стан речей в кращу сторону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гороскоп #гороскоп телец #гороскоп дева #гороскоп скорпион
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...