Питання інклюзивної освіти у Вишневому наразі є в пріоритеті

Питання інклюзивної освіти у Вишневому наразі є в пріоритеті

Відбулася зустріч начальника Управління освіти Вишневої міської ради Валерія Скочко з батьками дітей, які мають особливі освітні потреби.

Підставою для зустрічі стала відміна корекційних занять для дітей, які їх потребують. У той же день Валерій Анатолійович відреагував на звернення батьків і відразу вирішив це питання.

На зустрічі обговорили багато звернення, зокрема якість надання освітніх послуг, подальше фінансування корекційних занять, дозвілля, інклюзивна реабілітація та соціалізація дітей з особливими освітніми потребами.

"Питання інклюзії – одне з головних наших завдань. Міський голова Ілля Діков, міська рада, депутатський корпус переймаються усіма цими питаннями. Всі вимоги і нормативи передбачені освітньою програмою виконуватимуться в повному обсязі", - запевнив батьків Валерій Анатолійович, - "Я вам гарантую – фінансування занять буде відновлено. В той же час, обіцяю, що всі питання, які знаходяться в компетенції".

Управління освіти, будуть вирішуватися.

Ініціативна група батьків подякувала Валерію Скочко за розуміння, підтримку та висловили сподівання на подальшу співпрацю.

новини києва сайт києва вишневе сайт вишневого новости киева сайт боярки боярка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі