• Головна
 • Де замовити ефективну рекламу у Вишневому та Боярці
13:30, 3 травня 2021 р.

Де замовити ефективну рекламу у Вишневому та Боярці

Де замовити ефективну рекламу у Вишневому та Боярці

Кожен з нас прекрасно розуміє, що сьогодні аби розвивати власну компанію та поповнювати клієнтську базу потрібно просуватись та бути у центрі увазі серед населення. 

Рекламувати власну компанію за допомого газетних видань, брошурок та стендах - застарілий спосіб. Розсудіть самі, якщо вам потрібно, наприклад, викликати таксі, чи зробити манікюр, ви будете шукати газету, відкривати рекламну сторінку та шукати потрібну ва послугу? Або ж просто зробите запит в інтернеті?  Скоріше за всього, скористаєтесь другим варіантом. 

Тому на сьогоднішній день дуже важливо, щоб ваша компанія була в інтернеті. 

Ми пропонуємо вам рекламу на нашому сайті, а від себе обіцяємо: 

 • Показувати рекламу, коли ваша аудиторія сфокусована на актуальних новинах та ресурсах.
 • Бути спокійними, знаючи, що ваші оголошення показуються на перевіреному сайті з підтримкою 24/7.
 • Вибрати ідеальне місце для розміщення в потрібному розділі сайту
 • Розмістити рекламу під будь-який бюджет

Наші послуги

1. Банерна реклама — швидкий спосіб сказати клієнту про головне

Банерна реклама може обернутися реальною угодою для вашого бізнесу. Ми знаємо як її оптимізувати і витягти з неї максимум користі. Отримайте більше результатів за допомогою банерної реклами на сайті міста.

2. Довідник підприємств

Довідник — це збірник інформації про підприємства міста. Візуально він являє собою набір сторінок з інформацією про компанії, розділених за сферами діяльності.

Що ви отримуєте, замовляючи рекламу у довіднику?

 • Окрема сторінка. Ви отримуєте окрему сторінку, яка індексується пошуковими системами. Це ще одна можливість витіснити конкурентів з ТОПу в пошуковій видачі.
 • Більше замовлень. При правильній роботі зі своєю сторінкою в довіднику ви отримуєте оцінки та відгуки людей і просувайтесь вище конкурентів. А значить, отримуєте більше замовлень від відвідувачів сайту.
 • Розміщення товарів і послуг.Для кожного товару і послуги ми даємо окрему сторінку. У пакеті "Преміум" надана можливість замовлення через наш ресурс, при цьому не обов'язково мати свій сайт.
 • Відгуки користувачів. Відвідувачі наших сайтів — реальні люди. А, значить, і відгуки про вашу компанію будуть реальними. Дякуйте людей за позитивні відгуки, нейтралізуйте негативні і ви побачите як росте ваша репутація.
 • Розміщення в тизерах. Ви можете розміститися в тізері підприємств і збільшити популярність своєї компанії. Тизер — це рекламний блок на сайті міста, який присутній практично на всіх сторінках.
 • Присутність на головній сторінці. Ви можете додати свою компанію в спеціальний блок на головній сторінці, що теж позитивно позначиться на вашій популярності.

Таким чином, ваша сторінка в довіднику підприємств буде виглядати як ваш окремий сайт.

3. Рекламна стаття. 

Рекламна стаття (контент-маркетинг) - це текст, який закликає формувати певний інтерес до продукту або послуги.

Важливо, що матеріал не обов'язково повинен вихваляти товар та закликати до покупки. Головна мета рекламного тексту - саме формування певного інтересу. І якщо інтерес у користувача є, він сам прийме рішення про покупку.

Коли про вас пишуть, це завжди престижно. Ми пропонуємо для вас рекламу у вигляді статті, де буде написана вся інформація про вашу компанію, акційні пропозиції, контакти, фотографії та відео.

Крім того, ми можемо запропонувати для вас спеціальні пропозиції реклами, спираючись на ваші потреби та мету.

Більш детально про рекламу на нашому сайті можно ознайомитись тут - 04598.com.ua реклама. 

Запрошуємо вас до співпраці!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини києва #сайт києва #вишневе #сайт вишневого #новости киева #сайт боярки #боярка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...