Інспектори виявили численні стихійні сміттєві звалища у Боярці, - статистика по районам

Інспектори виявили численні стихійні сміттєві звалища у Боярці, - статистика по районам

Минулого тижня інспекція з благоустрою Боярської міської територіальної громади, здійснила рейд селами Княжичі та Жорнівка. У ході перевірки інспектори виявили численні стихійні сміттєві звалища в невстановлених для відходів місцях та визначили місця нелегального зливу рідких побутових відходів. 

Здійснено ревізію щодо дотримання норм благоустрою місцевими магазинами.  Складено приписи підприємцям, які і досі не мають договорів на вивіз твердих побутових відходів.  Власників магазинів зобов’язали привести у належний санітарний стан навколишню територію та встановити поруч сміттєві урни. 

Зазначена оперативна група інспекторів з благоустрою за 3 тижні своєї роботи склала вже  близько 80 приписів  та 2 адміністративних протоколи. За результатами таких перевірок виконком Боярської міської ради вживатиме заходи щодо стимулювання злісних порушників благоустрою до чистоти та порядку навколо. 

Окрім того чистота на території нашої громади значною мірою залежить від добросовісності жителів, які сплачують за вивезення власних побутових відходів. На жаль, багато хто ще й досі не переймається переповненими хтозна чим баками та утворенням стихійних сміттєзвалищ. 

Обслуговуючі компанії розподіляють кількість баків та інтенсивність вивозу сміття з розрахунку на тих громадян, що підписали відповідні договори. Фактично лише половина жителів нашої громади нині сплачують за вивіз побутового сміття «і за себе і за того хлопця». До вашого відома, в Боярці за вивіз побутового сміття сплачують лише 54% боярчан - 7671 домогосподарств з 14205.

У десяти селах нашої громади платою за вивіз сміття є купівля спеціальних сміттєвих мішків. Зверніть увагу на співвідношення кількості домогосподарств на придбаних ними за один місяць сміттєвих мішків:

  • с. Тарасівка та Нове: на 4411 домогосподарств за місяць куплено 1300 мішків 
  • с. Новосілки: 252 мішків на 677 домогосподарств 
  • с. Забір'я: 814 мішків на 1031 домогосподарство 
  • с. Жорнівка: 114 мішків на 416 домогосподарств 
  • с. Малютянка: 200 мішків на 689 домогосподарств 
  • с. Княжичі: 66 мішків на 470 домогосподарств 
  • с. Дзвінкове: 133 мішки на 507 домогосподарств 

Тож можна нескінченно фотографувати різні смітники для розміщення в соціальних мережах із критикою Боярської влади, але погодьтеся, відповідальність на кожному з нас, зокрема, на тих хто не сплачує за вивіз сміття і викидає непотріб де попало. 

Що вже говорити про простих людей, якщо навіть тарасівський підприємець, зять колишнього сільського голови на момент перевірки не мав жодного договору на вивіз сміття зі своїх численних магазинів? Саме тому інспектори з благоустрою почали наводити лад саме з підприємств. Також у нашій громаді  нині зареєстровано 38 садових господарств, які й досі не підписали договори на вивіз сміття зі своїх територій, отже потребують ретельного дослідження на предмет утилізації їхніх відходів.

новини києва сайт києва вишневе сайт вишневого новости киева сайт боярки боярка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі