• Головна
  • Що робити, коли багато кредитів?
Новини компаній
16:55, 29 квітня

Що робити, коли багато кредитів?

Новини компаній

Кредит – зручний спосіб вирішення будь-яких фінансових проблем майже для кожного. Однак, іноді обираючи займ поспіхом, ми потрапляємо навпаки у ще більш складне фінансове становище. Доступність швидких займів робить їх надто привабливими для багатьох українців та спонукає до оформлення без довгих роздумів. Та часто, саме через поспіх та неуважність, ніби то вигідний мікрозайм переростає у боргову яму, викарабкатися з якої надто складно.

Шалені відсотки по кредиту, прострочена заборгованість та зіпсована кредитна історія змушують людей постійно відкривати нові і нові мікрокредити, з надією розпрощатися з боргами. Але по факту, такі дії породжують ще більше проблем. Що ж робити коли у Вас насправді багато кредитів та як правильно вийти із даної ситуації?

Як позбутися боргів?

Ситуації, коли у позичальника відкрито не один, а одночасно декілька займів – не є рідкістю, на сьогодні. Уся складність у тому, що попри необхідність виплати самої суми заборгованих коштів, позичальнику нараховують щодня величезні відсотки за прострочку платежів, і ця сума, росте у геометричній прогресії. Але, варіанти є завжди, просто потрібно знайти правильний. Отож, як бути?

Варіант 1. Взяти в борг у друзів чи рідних.

Насправді, не дуже гарна ідея, особливо коли сума боргу по кредиту велика. По-перше, беручи у близьких кошти в борг – Ви ставите їх у незручне становище. По-друге, ймовірніше за все, знайти потрібну Вам суму буде дуже складно. По-третє, навіть якщо у Ваших рідних буде достатньо коштів, аби допомогти Вам – термін, на який вони погодяться Вам позичити - дуже невеликий.

Варіант 2. Оформити кредит у банку.

Цей варіант – ще більш проблемний. Справа в тому, що отримати кредит в банку може лише людина, яка має ідеальну кредитну історію, може підтвердити свій рівень доходу та має офіційне працевлаштування. І звісно, якщо у Вас вже є відкриті кредити із простроченою заборгованістю – банк Вам відмовить з імовірністю 99,9%.

Звісно, швидше за все банки розуміють, що отримали Ви таку заборгованість не відразу, а накопичували поступово з ціллю погасити прострочені платежі, але банк не ризикне довіритись Вам та перекредитувати прострочені позики.

Варіант 3. Взяти кошти у кредитній компанії.

Насправді – це найкращий вихід із ситуації. Однак, мова йде не про черговий кредит у мікрофінансових організаціях, а саме про послугу кредитування чи рефінансування прострочених платежів у кредитно-фінансових установах. Як правило, такі установи кредитують за дуже доступними програмами під заставу нерухомого чи рухомого майна. Головною перевагою є той факт, що Ви швидко та без проблем отримаєте необхідну Вам суму, за рахунок якої можете повністю сплатити увесь нарахований борг в МФО. А потім, вже під значно нижчий та фіксований відсоток – виплачувати один єдиний кредит на лояльних умовах.

Як обрати кредитну компанію, аби погасити прострочені кредити?

Сьогодні, кредитний ринок перенасичений різноманітними пропозиціями. Однак, коли мова йде про рефінансування займів, до вибору кредитора слід підійти дуже уважно. Пам’ятайте, безкоштовних кредитів не буває, тому не погоджуйтесь в черговий раз на ніби-то безвідсоткові кредити або займи з пільговим періодом, адже це ще більше погіршить Вашу ситуацію. Обирайте лише надійного кредитора, який пропонує Вам зрозумілі та прозорі умови без будь-якого обману та таємниць.

Зокрема, однією із таких компаній, яка працює абсолютно чесно та відкрито є Кредит 112.

Кредит 112 – небанківська установа, яка пропонує послуги кредитування та рефінансування під заставу нерухомості, доступне для усіх громадян на вигідних умовах. Обираючи Кредит 112, Ви можете розраховувати на чітке виконання умов, прописаних у договорі та чітке дотримання законів.

Компанія Кредит112 кредитує під заставу будь-якої нерухомості та автомобіля всього від 1,5% у місяць, при цьому з гарантовано фіксованою ставкою на весь період кредитування, а ще – без прив’язки до валюти, незрозумілих комісій та перших внесків. Аби отримати кредит, Вам не потрібно пред’являти довідку про доходи чи бути офіційно працевлаштованими, крім того Ви можете оформити кредит навіть з простроченими позиками та зіпсованою кредитною історією.

Звертайтесь за фінансовою допомогою до Кредит 112, та вирішуйте будь-які фінансові труднощі без проблем!

Що робити, коли багато кредитів?, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...