У Вишнівській школі №2 пожежники провели урок безпеки: як це відбувалось

У Вишнівській школі №2 пожежники провели урок безпеки: як це відбувалось

До Вишнівської школи № 2 приїздили пожежники, аби поспілкуватися з учнями 3-4 класів щодо їх безпеки.

Учнів познайомили зі справжніми вогнеборцями, а також приміряли бойовий одяг рятувальників. Діти мали змогу посидіти у пожежному автомобілі та спробувати себе у ролі пожежника.  

Школярі уважно слухали інформацію, яку викладав для них начальник караулу, оглянули пожежно-технічне обладнання. У кінці урока учні мали змогу поспілкуватись з пожежниками та задати їм питання, які їх турбують. 

Зінькова Дар’я, 4 В клас: «Мене переповнюють емоції. Я вже раніше була у пожежній машині, але не знала, що, наприклад, кисню в балоні вистачає на двох людей. Цікаво було дізнатися, що пожежна машина перевозить 5 тон води. І на одну пожежу може приїхати відразу 20 машин».

Гуменюк Михайло, 4 В клас: «Мені дуже сподобалися наші пожежники, вони душевні. Розповіли нам, яке обладнання вони мають для своєї роботі та як ним користуватися».

Богатов Максим, 4 В клас: «Мені дуже сподобалася зустріч з пожежниками. У них надзвичайно важка робота. Їхня машина така велика, у ній перевозять багато води. Приємно вразило, що навіть американці допомагають з обладнанням українським рятувальникам».

Начальник караулу 34-Державної пожежно-рятувальної частини м. Вишневе Назар Маличенко розповідає:

«Такі заняття серед учнів навчальних закладів ми проводимо постійно, в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти. Сьогодні ми відвідали Вишнівську школу № 2. У доступній формі розповіли дітям про основи безпеки життєдіяльності, роботу пожежно-рятувальної служби. Вони відчули себе маленькими пожежниками, вивчили номери усіх екстрених служб. Діти повинні розуміти, що від їхніх знань, умінь та навичок залежить життя, здоров’я і безпека».

Такі заходи є обов'язковими. Діти повинні вміти зорієнтуватись у  небезпечній для них ситуації. Знати як виглядає вогнеборець та як ним користуватись, а також, що потрібно робити при пожежі. Сподіваємось, що діти ніколи не застосують отримані знання на практиці.

новини києва сайт києва вишневе сайт вишневого новости киева сайт боярки боярка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі