• Головна
 • Медичний центр "АЦМД-МЕДОКС" - якісне лікування, кваліфікований персонал та підтримка пацієнтів
07:00, 2 липня 2021 р.

Медичний центр "АЦМД-МЕДОКС" - якісне лікування, кваліфікований персонал та підтримка пацієнтів

Медичний центр "АЦМД-МЕДОКС" - якісне лікування, кваліфікований персонал та підтримка пацієнтів

"Здоров’я — не все, але все без здоров’я ніщо".

Сократ

Нещодавно компанія "СпецМедТранс", що займається транспортуванням тяжкохворих людей по всій країні, почала співпрацювати з  сучасним інноваційним медичним центром, головною метою якого є якісне лікування людей та надання висококваліфікованої допомоги. 

"АЦМД-Медокс" — це багатопрофільний сучасний медичний центр, який є прикладом того, як по-справжньому має виглядати медицина в Україні. Це той медичний заклад, який на високому рівні приймає своїх клієнтів, створюючи для них повну безпеку та затишок. 

У центрі працюють висококваліфіковані спеціалісти, що на професійному рівні надають консультацію людині та займаються діагностикою. 

На базі медичного центру є власна лабораторія, комфортабельне стаціонарне відділення, операційний блок та дитячий комплекс.

Пропонуємо більш детально розглянути кожне з них.

Власна лабораторія

Медична лабораторія "АЦМД-Медокс" - лабораторія, яка орієнтована на європейський рівень якості досліджень. 

Лабораторія надає можливість пацієнтам здати аналізи у будь-який день, враховуючи суботу та неділю, а також оперативно отримати результати.

На сьогодні центр займається більшість лабораторних досліджень, адже має всі необхідні підрозділи для здійснення повного циклу, а саме:

 • клінічної хімії;
 • клінічної імунології;
 • бактеріологія;
 • цитоморфології;
 • загальноклінічного аналізу.

Оптимальна якість роботи досягається за рахунок таких складових, як:

 • Використання в роботі сучасних і автоматизованих технологій;
 • Висока оптимізація і організація всіх процесів всередині лабораторії і їх ефективний контроль;
 • Професійна відповідальність кожного співробітника на своїй ділянці роботи;
 • Безперервне навчання і системи підвищення кваліфікації персоналу;
 • Надійні постачальники, витратні матеріали і реагенти яких зареєстровані і сертифіковані в Україні.
Медичний центр "АЦМД-МЕДОКС" - якісне лікування, кваліфікований персонал та підтримка пацієнтів, фото-1

Операційний блок

Операційний блок у медичному центрі "АЦМД-Медокс" — це інноваційний комплекс приміщень, що облаштований новим найсучаснішим обладнанням, мета якого забезпечити безпечне виконання хірургічних операцій.

Дитячий комплекс 

У центрі представлен неймовірний дитячий комплекс, що надає консультацію висококваліфікованих спеціалістів з різних питань. Обстеження здійснюється як і для дітей дошкільного віку, так і для підлітків.

Більше детально з дитячими комплексами ви можете ознайомитись за посиланням:

Комплекс "Йду в дитячий садочок".

Комплекс "Йду до школи".

Комплекс "Школяр".

Медичний центр "АЦМД-МЕДОКС" - якісне лікування, кваліфікований персонал та підтримка пацієнтів, фото-2

Стаціонарне відділення

Стаціонарне відділення у медичному центрі є на високому рівні. У клініці створені усі умови для комфортного одужання пацієнта.

У відділенні розташовано 15 одномісних палат класу "люкс" і одна двомісна палата для перебування до 12 годин, які розташовані на 3 поверсі центру. Вхід в клініку облаштований пандусом для зручності кожного пацієнта, який потребує цього. Оснащення ліфтом дає можливість пацієнтам безперешкодно пересуватися клінікою, в тому числі, з використанням допоміжних засобів.

Кожна палата оснащена функцією "Клімат-контроль", кнопкою екстреного виклику медичного персоналу біля ліжка і в туалетній кімнаті.

Окремої уваги заслуговує простора і зручна гігієнічна кімната, оснащена функціональним душем, умивальником, туалетом і біде. Гаряча вода подається цілодобово, передбачений фен і рушники.

Пацієнт, який госпіталізується в екстреному порядку, може не турбуватися про збереження своїх речей: в кожній палаті є шафа і сейф. Відповідно до розміру підбирається халат і взуття.

Особливої уваги в турботі про пацієнта заслуговує збалансоване трьохразове харчування, яке є індивідуальним і підбирається відповідно до дієти, рекомендованої лікарем. Смачно і корисно - так можна охарактеризувати харчування в стаціонарі АЦМД-Медокс. 

Функціональна медична панель біля ліжка дає можливість цілодобового моніторингу ЕКГ, артеріального тиску, частоти серцевих скорочень, насичення киснем периферичної крові. Використання автоматизованих систем для внутрішньовенних вливань дозволяє індивідуально вибирати дозування і швидкість введення ліків, при необхідності - проводити цілодобову інфузію. Для кисневої підтримки (за медичними показаннями) передбачено індивідуальне використання в палаті кисневого концентратора - сучасний прилад, що зволожить кисень і подаватиме його зі швидкістю, яка задана лікарем.

Лікувальні заходи в окремих випадках не обмежуються медикаментами. За показаннями пацієнту забезпечуються додаткові методи для якнайшвидшого одужання: інгаляції (небулайзерна терапія), голкорефлексотерапія, всі види масажу, лікувальна фізкультура, ударно-хвильова терапія, озонотерапія та ін.

Перебування в стаціонарі припускає використання всіх діагностичних можливостей клініки: проведення всіх видів лабораторної діагностики, рентгенологічні дослідження, мультиспіральна комп'ютерна томографія з контрастуванням, так і без нього), МРТ, ЕКГ, всі види ультразвукових досліджень, доплерівське сканування судин, Цілодобовий моніторинг (холтер) ЕКГ і артеріального тиску, спірографія, ендоскопічні обстеження (видеогастроскопия, колоноскопія, в тому числі - з анестезіологічної супроводом), лікувальна та діагностична плевральна пункція.

Якщо ви хочете отримати професійну консультація лікарів, то рекомендуємо вам звернутися до справжніх професіоналів з медичного центру "АЦМД-Медокс".

Детально з усіма послугами ви можете ознайомитись на офіційному сайті центоу - АЦМД-Медокс.

Графік роботи:

 • Пн-Пт: 8:00-20:00.
 • Сб: 8:00-18:00.
 • Нд: з 9:00-18:00.

Адреса:м. Київ, Велика кільцева дорога, Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 14-Д

Контакти:+38 (044) 393-09-33

Запис онлайн: посилання.

Як добратися?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#клініка вишневе #ацмд київ #медцентр вишневе #медцентр боярка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...