• Головна
  • Англійська мова у Вишневому для дорослих
Новини компаній
16:50, 23 вересня 2021 р.

Англійська мова у Вишневому для дорослих

Новини компаній
Англійська мова у Вишневому для дорослих, фото-1

Вивчати іноземні мови ніколи не пізно. Звичайно, краще вивчати англійську мову у дитинстві, але дуже часто доводиться навчатися вже у дорослому віці. Англійська з нуля - це зовсім не страшно, а навпаки цікаво та захопливо. У будь-якому місті є курси англійської мови (Боярка, Васильків, Вишневе, Гатне), але дійсно ефективних курсів для вивчення іноземної мови не багато. В англомовній спільноті SARGOI групи формуються відповідно до рівня знань, віку та потреб клієнтів. Заняття проходять 2 рази на тиждень і тривають по 90 хв. Навчання проходить в міні-групах, тому викладач встигає приділити увагу кожному студенту. На кожному уроці проходить повторення вивченого матеріалу, після чого викладач може зробити висновки наскільки добре студенти засвоїли теми.

Розмовна англійська практикується на кожному занятті, адже у нас 100 % англомовне середовище. Ми не перекладаємо, навіть у групах з початковим рівнем знань. Англійська для початківців спочатку здається складною, але з кожним уроком студенти розуміють все більше і більше, а англомовне середовище сприяє кращому засвоєнню нового матеріалу. Ми рекомендуємо вивчати англійську мову на групових заняттях, але є винятки, коли потрібен репетитор з англійської.

Англійська мова у Вишневому для дорослих, фото-2

Курси англійської мови Вишневе, пропонують навчання онлайн та офлайн. Ви можете займатися у комфортних та сучасних приміщеннях англомовної спільноти SARGOI, ми завжди раді бачити студентів у своєму офісі. Якщо ви з іншого міста або просто хочете займатися вдома, то можна навчатися онлайн. Англійська онлайн доступна для людей з будь-якої країни світу. В SARGOI у Вишневому займаються не тільки жителі міста, а й люди, які шукають курси англійської мови на Борщагівці, тому що навчання в англомовній спільноті - це якісна міжнародна освіта, доступна вартість навчання, викладачі з міжнародними класифікаціями та дуже комфортна атмосфера.

Наші викладачі мають міжнародні сертифікати, що підтверджує рівень їх знань. Бізнес англійська викладається на високому рівні, адже у нас працюють найкращі спеціалісти.

Англійська мова у Вишневому для дорослих, фото-3

Вивчення англійської - процес тривалий, мову не можна вивчити за кілька місяців, її варто вчити все життя, постійно вдосконалюючи свої знання. Англійська для подорожей потрібна всім, адже кожен хоче вільно спілкуватися за межами України. Приємно розуміти місцевих жителів, які можуть багато цікавого розповісти про своє місто та порекомендувати нетуристичні місця.

Якщо ви хочете вивчити англійську і готові до навчання, але не довіряєте застарілим методикам викладання, то англомовна спільнота SARGOI саме те, що вам потрібно. Ми з радістю дамо відповіді на ваші питання в телефонному режимі або в офісі. Здійснюйте свої мрії за допомогою знань англійської мови.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...