• Головна
  • ЛОР-лікарі медичного центру «АЦМД-МЕДОКС» надають пацієнтам терапевтичну та хірургічну допомогу
Новини компаній
16:00, 22 листопада 2021 р.

ЛОР-лікарі медичного центру «АЦМД-МЕДОКС» надають пацієнтам терапевтичну та хірургічну допомогу

Новини компаній

Запальні захворювання носа, горла, гортані та вух (до них відносяться риніт, синусит, тонзиліт, аденоїдит, фарингіт, ларингіт, отит та інші) - напевно, найчастіша патологія, що супроводжує людину з раннього дитинства. Ці хвороби зустрічаються цілий рік, але особливо часто в холодну пору року, при несприятливих погодних умовах. Особливо схильні до розвитку ЛОР-захворювань жителі великих міст із поганою екологією та великою щільністю населення. Такі неприємні стани, як «вічна» закладеність вуха, ускладнене дихання або хронічний тонзиліт для багатьох людей стають абсолютно звичними.

Але будь-яка з перерахованих проблем без лікування загрожує розвитком ускладнень. Так, запущений тонзиліт - це не просто першіння в горлі після вживання холодних напоїв, але також вогнище постійної інфекції в організмі. Це буквально «бомба уповільненої дії», адже патогенні мікроорганізми та продукти розпаду тканин загрожують не тільки горлу. Вони розносяться з током крові і можуть активізуватися в будь-якому органі, викликаючи наслідки аж до летальних (наприклад, міокардит - запалення серцевого м'яза). Крім того, ЛОР-органи анатомічно близькі до головного мозку й очей, причому голова в цілому має розвинене кровопостачання. Отже, ЛОР-захворювання загрожують розвитком ускладнення хвороб головного мозку.

Так що, позбавлятися від захворювань вуха, горла і носа не просто можна, а  необхідно. На жаль, навіть ті люди, які усвідомлюють це, часто йдуть неправильним шляхом, обираючи для лікування вуха, горла і носа народні методи. Однак в отоларингології відомі сотні різних хвороб, кожна з яких має свою симптоматику і клінічну картину. Підхід до лікування в кожному випадку повинен бути індивідуальним. Саме таким принципом  керуються отоларингологи (ЛОР-лікарі) в медичному центрі «АЦМД-МЕДОКС». 

Щороку в клініку із захворюваннями ЛОР-органів тільки до отоларинголога звертаються близько 3-3,5 тисячі дорослих та дітей. 

Для надання ЛОР- допомоги в «АЦМД-МЕДОКС» спеціалісти мають потужний арсенал діагностичних та лікувальних інструментів: відеоотоскопія, тимпанометрія,  цифровий рентген, комп’ютерна томографія та МРТ, власна лабораторія, , відеоендоскопічне обладнання для огляду та проведення оперативних втручань, фізіотерапія, денний та цілодобовий стаціонар, обладнаний за сучасними вимогами операційний блок.

Отоларингологія в АЦМД-МЕДОКС- це спеціальність, яка включає як терапевтичний, так і хірургічний напрямок.

Інколи запальні процеси ЛОР-органів, які відбуваються на тлі ГРВІ,  не піддаються амбулаторному медикаментозному лікуванню краплями, спреями, пігулками. При певних гострих станах є потреба проходити лікування в умовах цілодобового стаціонару. 

З урахуванням особливостей будови ЛОР-органів, часто запальні процеси переходять в хронічний перебіг, і тоді повна допомога хворому може бути тільки від хірургічного лікування. 

Досвідчені отоларингологи на чолі з ЛОР-хірургом, кандидатом медичних наук з 25-річним досвідом Зінченко Дмитром Олександровичем, в АЦМД- МЕДОКС проводиться весь комплекс хірургічного лікування носа і горла. 

Тільки за поточний період 2021 року консультативну допомогу надано 2400 пацієнтам та виконано близько 130 ЛОР-операцій різної складності,  таких як:

 - корекція викривлення носової перегородки (септопластика),

 - зменшення обсягу нижніх носових раковин (вазотомія ) сучасними методами,

- хірургічне лікування патології приносових пазух носа (видалення кіст, сторонніх тіл, міцетом, патологічної тканини) ендоскопічним методом, 

- операція при поліпозі носа та приносових  пазух, 

- лікування хронічного тонзиліту (тонзилектомії), 

- хірургічне лікування хропіння, 

- видалення новоутворень ЛОР- органів,

- естетична корекція деформації зовнішнього носа (ринопластика) та вух (отопластика).

Використання сучасних технологій в хірургії максимально направлене на те, щоб оперативне втручання було малотравматичним, післяопераційне перебування в стаціонарі було в середньому 1-3 доби (не більше), а період відновлення проходив легко та швидко.  

Кваліфікований уважний персонал, сучасне обладнання та  комфортні умови перебування допомагають ефективно вирішити проблеми з ЛОР-органами різної складності.

Дбайте про своє здоров’я. Відповідально ставтеся до здоров'я носа, горла та вух, а при необхідності- вчасно звертайтесь до лікаря. Лор-фахівці багатопрофільного медичного центру «АЦМД-Медокс» подбають, щоб «сторожовий пункт» вашого організму працював справно!  

Запис на прийом за тел.: (044) 393-09-33

www.acmd.clinic

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...