• Головна
  • Новий дефібрилятор для Боярської лікарні інтенсивного лікування
15:30, 7 липня 2022 р.

Новий дефібрилятор для Боярської лікарні інтенсивного лікування

Новий дефібрилятор для Боярської лікарні інтенсивного лікування

5 липня представники Громадської спілки «Всеукраїнське військово-цивільне об'єднання «Бойове братерство України» передали новий дефібрилятор Боярській лікарні інтенсивного лікування.

Як розповів Віктор Очкур, «Бойове братерство України» створено 2018 року, її члени – учасники АТО та цивільні особи. Нині, на час війни, більшість учасників знаходяться у ЗСУ та в формуваннях територіальної оборони. «Зараз ми займаємося наданням гуманітарної допомоги населенню та Збройним Силам України. Нам допомагають члени спілки, які перебувають у західних областях України та формують гуманітарні вантажі. Левова частка гуманітарних вантажів – продукти, менша – ліки та медичне обладнання. Так у нас з’явився дефібрилятор, який ми вирішили передати новоствореному відділенню невідкладних станів Боярської ЛІЛ».

Відділення невідкладних станів створено кілька місяців тому на базі хірургічного центру у складі: хірургічного об’єднаного відділення, відділень реанімації, травматології та нейрохірургії. Про це розповів керівник відділення Андрій Порохницький. «Нині ми виходимо у штатний режим роботи. Завдання нашого відділення – прийом і стабілізація хворих, які поступають у будь-якому невідкладному стані (терапевтичний, травматичний, хірургічний). А далі хворих переводять до інших відділень відповідно до спеціалізації.

Створення нашого відділення – це вимога часу, така організація надання медичної допомоги прийнята у всьому світі. Відділення займає 5 палат з 20 ліжкомісцями. У цілому базові потреби відділення забезпечені усім необхідним. Але новий дефібрилятор дозволить обладнати ще одну точку, де він може бути потрібним миттєво, оскільки це – один з необхідних інструментів у нашій роботі».

Головний лікар Боярської ЛІЛ Володимир Пляцек розповів, що лікарня не лише виконує покладені на неї функції, а й розвивається.

«Про це свідчить поява ліфту у приймальному відділенні, створення нового відділення невідкладних станів.Але ми маємо потребу у фахівцях, зокрема, у лікарях невідкладних станів. Це досить нова спеціалізація. Таких лікарів готують спеціально для швидкої меддопомоги і вони зазвичай саме туди й ідуть працювати. Тож будемо дуже раді прийняти на роботу принаймні двох нових лікарів невідкладних станів», – зауважив головний лікар.

Джерело: БОЯРСЬКА ГРОМАДА ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...