
21:30, 12 липня 2022 р.
СБУ затримала на Київщині торгівців зброєю, які видавали себе за правоохоронців

Чоловіки незаконно продавали зброю, представляючись працівниками правоохоронних органів.
У Києві правоохоронці затримали двох чоловіків, які торгували зброєю. У затрманих було вилучено гроші, 15 автоматів і понад 6 тисяч набоїв. Як повідомляють "Коментарі", таку заяву зробили в поліції Києва та в Київській міській прокуратурі у Фейсбуці.
"Викрито двох осіб у незаконному зберіганні зброї та боєприпасів та їх збуті (ч. 1 ст. 263 КК України)", - повідомили правоохоронці.
Затримані чоловіки - жителі Київської області. Вони займалися незаконним продажем зброї й представлялися як працівники правоохоронних органів.
У затриманих вдалося вилучити 13 автоматів АК-74 і приблизно 3000 патронів, які чоловіки планували продати за 20 тисяч доларів.
Окрім цього, згідно з інформацією правоохоронних органів, за місцем проживання одного із затриманих було вилучено ще два автомати й близько 3000 патронів. Під час обшуків було також вилучено гроші, документи на право носити вогнепальну зброю, авто зловмисників.
"Слідчі Деснянського управління поліції за процесуального погодження з окружною прокуратурою повідомили фігурантам про підозру за незаконне поводження зі зброєю та бойовими припасами. Їм загрожує від трьох до семи років позбавлення волі.
На даний час поліцейські встановлюють й інших осіб, які можуть бути причетні до діяльності злочинної групи та канал постачання зброї і набоїв", - йдеться в повідомленні поліції Києва.
Джерело: comments.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Mrktng mrthn 2025 "Під сонцем інсайтів": реєстрація відкрита
Новини компаній
11:00
Вчора
15:25
13 травня
11:55
13 травня
live comments feed...