• Головна
  • Яких спеціалістів чекають за кордоном? Зарплати та вакансії для українців
18:30, 18 липня 2022 р.

Яких спеціалістів чекають за кордоном? Зарплати та вакансії для українців

Робітничі спеціалісти за кордоном завжди були важливою складовою української економіки, а на час війни тим паче. Так за даними НБУ, вже у травні грошові перекази в Україну перевищили довоєнний рівень з огляду на активне працевлаштування українців за кордоном. Це означає, що роботодавці з інших країн продовжують наймати українських працівників. Тож ми в OLX Робота дослідили, яких спеціалістів найчастіше шукають на закордонні вакансії та скільки готові їм платити у липні.

Як і до війни, найчастіше українцям пропонують роботу в ЄС та Ізраїлі Ще до війни найбільше пропозицій в категорії “Робота за кордоном” на OLX було в європейських країнах та Ізраїлі. Станом на липень ця тенденція збереглася. Найбільше оголошень про роботу в Польщі. Кількість вакансій в сусідній країні перевищує сумарну кількість об’яв у решті десятці країн-лідерів за кількістю оголошень, а порівняно з квітнем взагалі – у 2,5 рази більше. Також чимало вакансій продовжують пропонувати в Ізраїлі.

Що стосується заробітних плат, то найбільше українцям за роботу платять у США — понад 110 тис. грн, Канаді (95 тис. грн), Норвегії (90 тис. грн) та Ізраїлі (85 тис. грн). Найнижчу ж середню плату по Європі до 30 тис. гривень пропонують у Болгарії (20,2 тис. грн), Угорщині (24,5 тис. грн), та в Греції (27,5 тис. грн).

Яких спеціалістів шукають за кордоном найчастіше Найбільше українці за кордоном можуть претендувати на роботу різноробочими, також чимало вакансій є на виробництві та у транспортній сфері. Безумовний лідер за кількістю оголошень на OLX — робота пакувальником/фасувальником. За неї, в залежності від країни, спеціалістам можуть пропонувати від 28 тис. грн у Литві до 57,8 тис. грн у Нідерландах. Також серед найпоширеніших варіанти для різноробочих із зарплатою від 31 тис. грн до 87,6 тис. грн, а також вакансії для водіїв із зарплатою від 39,5 до 81,5 тис. грн.

Загалом, в категорії “Робота за кордоном” у липні роботодавці найчастіше шукають таких спеціалістів: пакувальник/фасувальник; різноробочий; водій; швачка; оператор; збирач; будівельник; доглядальниця; сортувальник; прибиральник. Щоб пошук роботи за кордоном був легшим, пошукачі можуть використовувати різні інструменти. Оскільки українці дуже активні на польському ринку праці, OLX у співпраці з міжнародними компаніями запустила для них гарячу лінію, яка допоможе легко знайти вакансії за кордоном. Лінія працює на основі технологій штучного інтелекту та надсилає SMS з посиланням на перелік вакансій на olx.pl (польський сайт з пошуку роботи).

Для цього необхідно зателефонувати за номером +48 22 10 10 191 або +38 094 711 71 70 та відповісти на два запитання: “в якому місті ви шукаєте роботу?” і “у якій галузі ви шукаєте роботу? / яка ваша професія?”. Послуга безкоштовна, абонент платить лише за з’єднання, згідно з тарифом оператора.

Джерело: marketer.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...