Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Маріупольці, вітаємо вас у Києві. Сподіваємося, перебування в столиці буде для вас затишним та спокійним. Дякуємо, що попіклувалися про своїх пухнастиків та евакуювалися разом із ними. Хочемо підтримати вас знижкою на послуги у філіях Animal Clinic спільно з фондом ЯМаріуполь. Отримати купон на знижку ви можете, звернувшись до фонду ЯМаріуполь.
Купон починає діяти з 18.07.2022р.
Цей купон дає:
Звертайтеся до наших ветеринарних центрів за адресами:
Попередній запис — за номерами: