• Головна
  • "Динамо" вибило "Фенербахче" з Ліги чемпіонів завдяки голу в додатковий час
12:29, 28 липня 2022 р.

"Динамо" вибило "Фенербахче" з Ліги чемпіонів завдяки голу в додатковий час

Київське "Динамо" пройшло у третій раунд кваліфікації Ліги чемпіонів, перемігши у матчі-відповіді турецький "Фенербахче" у додатковий час із рахунком 2:1, повідомляє 27 липня офіційний сайт столичного клубу.

Після нічиєї в першому матчі (0:0) "біло-сині" здобули перемогу в екстратаймі матчу-відповіді у Стамбулі завдяки голу Караваєва на 114-й хвилині."

Фенербахче" на 54-й хвилині залишився у меншості, і вже за три хвилини гості зусиллями Буяльського вийшли вперед.

На 70-й хвилині турки здобули шанс зрівняти рахунок, проте Валенсія з пенальті не зміг переграти Бущана.

На 89-й хвилині Салаї таки встановив у поєдинку рівновагу – 1:1 – і перевів матч до екстратайму, в якому доля усміхнулася динамівцям.

Суперник киян у третьому кваліфікаційному раунді вже відомий. Це віцечемпіон Австрії минулого сезону "Штурм" із Граца.

Перший матч відбудеться 23 серпня і буде номінально домашнім для київської команди (як і домашня зустріч із "Фенербахче", імовірно, він відбудеться в польському Лодзі), поєдинок-відповідь призначено на 9 серпня у Граці.

Джерело: gordonua.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію