
15:28, 1 серпня 2022 р.
Британія може передати Україні військовий корабель

Посол України в Британії Вадим Пристайко повідомив, що Лондон готується "ближчим часом" передати Україні військовий корабель, і українські військові вже проходять навчання на судні такого класу, повідомляє Європейська правда.
"Ми також відвідували військово-морський корабель, який буде найближчим часом переданий Україні. На ньому вже зараз проходять навчання наші моряки", - зазначив Пристайко.
Вадим Пристайко не уточнив, про який клас кораблів та моделі йдеться, але побіжно зазначив, що зараз пріоритети України змінилися і потрібні насамперед протимінні кораблі.
На уточнювальне запитання, скільки кораблів можуть передати Україні, він сказав, що початково обговорюються два.
"Два - це початкова цифра, з якою ми зараз працюємо. Це бойові кораблі, які зараз знаходяться на озброєнні ВМС Її Величності. Вони будуть перероблені і додане спеціальне обладнання, яке потрібне нам. Але у них є більше кораблів того самого класу, і на діючих кораблях зараз проходять навчання наші офіцери", - сказав посол.
Вадим Пристайко нагадав, що Туреччина з початком війни перекрила протоки Босфор і Дарданелли для усіх військових кораблів.
Джерело: Курс України
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:39
9 березня
14:25
9 березня
14:40
7 березня
Березнева афіша в Caribbean Club і Pepper’s Club: LAMA, музична «битва імен» і триб’юти легендарним гуртам
Новини компаній
17:00
6 березня
ТОП новини