
14:00, 9 серпня 2022 р.
Киянин ошукав жінок обіцянками евакуювати їхні сім’ї з Донбасу

Подробиці розповіли в столичній прокуратурі
У Києві затримали шахрая, який обіцяв евакуювати людей із зони бойових дій в Донецькій області за гроші та ошукав таким чином кількох жінок.
Про це повідомляють "Коментарі" з посиланням на інформацію Київської міської прокуратури.
За даними відомства, свої "послуги" шахрай пропонував у соцмережах. Ще в березні чоловік розмістив оголошення, де пропонував евакуацію людей з територій, де ведуться бойові дії. За це просив від п’яти тисяч гривень із повною передоплатою, брав гроші та потім не виходив на зв'язок. Слідство встановило, що молодик ошукав трьох жінок, які звернулися до нього за допомогою евакуювати їхні сім’ї з території Донецької області. Особу шахрая встановили та затримали.
Під час обшуку у 23-річного мешканця Києва вилучили платіжні картки та мобільні телефони. Шахраю. Який прикидався волонтером, оголосили підозру у скоєнні злочину. Йому загрожує до восьми років тюрми. Правоохоронці також перевіряють причетність затриманого до щонайменше 20 аналогічних злочинів.
Джерело: Comments.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Літо вражень Pepper’s Club: благодійні концерти #НаШапку, серія шоу «Королі Трібʼютів» та інше
Новини компаній
17:00
4 липня
Вар’єте "Рояль", імпровізація без цензури та вистави для дорослих: липневі вечори у Caribbean Club
Новини компаній
13:00
4 липня
14:28
3 липня
Макс Бородін дасть сольний концерт просто неба
Новини компаній
11:00
3 липня
19:00
1 липня
ТОП новини
live comments feed...