
09:30, 16 серпня 2022 р.
До Дня Незалежності у столичних кінотеатрах пройдуть безкоштовні покази українського кіно

Протягом тижня, у рамках Х марафону фільмів до Дня Незалежності України, всі охочі зможуть переглянути українські стрічки, а також завітати на зустрічі з творчими групами.
«Спільно з фахівцями підібрали добірку патріотичного кіно, яку безкоштовно, протягом тижня, кияни та гості столиці зможуть переглянути в муніципальних кінотеатрах. Найкращий спосіб вшанувати історію та пригадати найважливіші події в житті нашої країни — подивитися українське кіно. Війна триває на культурному фронті, тому необхідно популяризувати український мистецький продукт», — розповіли в КП «Київкінофільм».
У програмі — вісім картин, знятих за останнє десятиріччя. Серед них — перша воєнна стрічка «Снайпер. Білий ворон», що виходить у національний прокат після повномасштабного вторгнення.
Детальний розклад подій в рамках проєкту «Кіновідлуння» дивитись за посиланням.
Джерело: Вечірній Київ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Parfeniuk дасть концерт на даху
Новини компаній
09:30
27 червня
18:59
23 червня
15:01
23 червня
14:16
23 червня
12:03
23 червня
18:08
21 червня
live comments feed...