• Головна
  • Інвестиції в нерухомість 2022 ще актуальна?
Новини компаній
16:57, 7 вересня 2022 р.

Інвестиції в нерухомість 2022 ще актуальна?

Новини компаній

Вторгнення росії на територію України стало причиною багатьох руйнувань як в житловому секторі так і в комерційному. Що викликало багато питань стосовно актуальності інвестицій в нерухомість. По наскромнійшим оцінкам на сьогодні тільки в Києві та області було пошкоджено більше 2000 об’єктів комерційної та соціальної інфраструктури.

Тож чи актуально на сьогодні інвестувати в будівництво комерційної нерухомості? Це вибір кожного, доки триватиме вторгення рф в Україні - ризики трошки більші, ніж до того. З іншої сторони, по закінченню цієї фази - в України буде будівельний бум тож ціна матеріалів і будівництва значно зросте. Тож ви маєте обирати між ціною зараз та ризиками та ситуацію, що буде на ринку по закінченню війни.

Інвестиції в нерухомість 2022 ще актуальна?, фото-1

Підприємства, що розвиваються, постійно тримають під контролем можливість розширення своєї площі. Комерційна нерухомість є необхідним фактором для повноцінного розвитку бізнесу, і її наявність чи будівництво є одним із головних показників та індикаторів успішності. Якість комерційної нерухомості оцінюється за рівнем розвиненості її інфраструктури та можливості надання тих чи інших послуг.

Деякі особливості комерційної нерухомості

Надійний забудовник комерційної нерухомості в кожному проекті передбачає створення системи об'єктів, які сприятимуть задоволенню як стандартних, і не стандартних потреб організацій та підприємців. Сучасна комерційна нерухомість має органічно поєднувати:

  • Паркінги, де розташовуватимуться автомобілі;
  • Конференц-зали для проведення масштабних заходів;
  • Кабінети для офісного персоналу з вивіреною логістикою;
  • Складські приміщення для зберігання різноманітних товарів;
  • Кімнати відпочинку, в яких можуть проводитись переговори у неформальній обстановці.
  • та багато іншого залежно від роду діяльності фантазії майбутнього власника даної нерухомості.
Інвестиції в нерухомість 2022 ще актуальна?, фото-2

Які об’єкти відносять до комерційної нерухомості? По суті це всі будівлі, що можуть приносити прибуток або ж зберігати ваші гроші. Компанія Domosvit виконує будівництво ангарів, готелів, бізнес-центрів та інших комерційних будівель.

Якщо ви вирішите інвестувати в будівництво комерційної нерухомості, то ми рекомендуємо звернутися до компаніїї Domosvit. Працюючи з ними ви отримаєте повну інформаціну та добудівельну підтримку, що дозволить Вам отримати повну інфрмацію та розуміти, що вас очікує та який шлях необхідно пройти від підготовки до початку будівництва до реалізації вашого проекту в життя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...