• Головна
  • В Києві на реконструкції Куренівського парку вкрали 800 тисяч гривень
15:30, 29 вересня 2022 р.

В Києві на реконструкції Куренівського парку вкрали 800 тисяч гривень

У Києві під час капітального ремонту Куренівського парку  підрядна компанія завищила вартість матеріалів на 789 тис. гривень. Про це виданню 368.media стало відомо з матеріалів кримінальної справи за ч.5 ст. 191, ч.1 ст.366 КК.

Зазначається, КО «Київзеленбуд» та ТОВ «Будмонтажсервіс 1» уклали договір щодо виконання капітального ремонту Куренівського парку в Подільському районі столиці. Загальна вартість робіт становить 17,3 млн гривень.

Після підписання договору, директором підрядника складено дефектні акти з найменуванням робіт та матеріалів з капітального ремонту. У зв’язку з внесенням змін до договору на підставі дефектного акту було проведено коригування кошторисної вартості.

Для обґрунтування вартості будівельних матеріалів та виробів, заступника генерального директора з питань капітальних вкладень КО «Київзеленбуд» надав на експертизу завідомо підроблені комерційні пропозиції, виготовлені від імені наступних компаній: ТОВ «4 Груп буд», ТОВ «Гідролайн», ПП «Акцентбуд», ПП «ТВВ ПРОМЕТ», ТОВ «ЛЮНЕТ», ТОВ «Старт Інкорпорейт».

Надалі, у період часу з листопада 2018 року по квітень 2019 року, директор ТОВ «Будмонтажсервіс 1» виготовив Акти приймання виконаних будівельних робіт завищивши вартість використаних будматеріалів на 789 тисяч гривень. В обґрунтування вартості придбаних матеріалів він надав до КО «Київзеленбуд» документи, щодо придбання таких матеріалів у підконтрольного суб`єкта господарювання з ознаками фіктивності ТОВ «Люксон компані».

Директору ТОВ «Будмонтажсервіс 1» повідомлено про підозру згідно ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК. Слідчий суддя Подільського районного суду м. Києва за клопотанням слідства встановив строк десять днів обвинуваченому та його захиснику для ознайомлення з результатами розслідування. Зазначимо, згідно реєструю юридичних осіб директором компанії ТОВ «Будмонтажсервіс 1» є Михайло Палик.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...