Новини компаній
17:00, 2 грудня 2022 р.

Пошук деталей за VIN-кодом

Новини компаній
Пошук деталей за VIN-кодом, фото-1

Автомобіль – невід'ємна частина повсякденного життя багатьох. Але так само, як і за будь-яким іншим механізмом, за ним потрібно доглядати. При виникненні поломок потрібно відразу проводити заміну деталей, щоб не зіткнутися з неприємностями на дорозі. Але, не завжди знайти потрібну деталь може бути просто, тому що всі вони представлені у великій різноманітності. Найбільш практичним рішенням у цьому питанні буде їх пошук за VIN-кодом на сторінці altstar.ua/vinsearch-page. Це не займе багато часу, оскільки після введення комбінації система в автоматичному режимі надасть результати пошуку.

Що таке VIN-код і про що він може розповісти?

Він є унікальним номером транспортного засобу, комбінація якого не повторюється. У кожного автомобіля він свій. Саме він дозволяє дізнатися всю інформацію про автомобіль, його технічні характеристики, знайти відповідні деталі, виявити стан перед покупкою та інше. Використовувати код для пошуку деталі - відмінне рішення, так як можна купити найбільш підходящий варіант у відмінній якості. Якщо говорити про те, що означає код, то все просто.

Сама назва VIN перекладається як «ідентифікаційний номер». У коді міститься 17 символів, у комбінації з цифрами та літерами. Код містить інформацію про: країну походження, комплектацію авто, регіон виробництва, контрольну цифру, рік випуску, код заводу та серійний номер. Тому стає зрозуміло, чому саме ця інформація завжди перевіряється перед покупкою автомобіля.

Особливості пошуку за ідентифікаційним кодом

Процедура пошуку є простою, і не вимагає зусиль. Щоб знайти необхідні деталі, потрібно виконати кілька простих дій:

  • Перейти на офіційну сторінку пошуку компанії AltStar, та вказати код у пошуковому рядку;
  • Можна вказати деталі, які ви шукаєте;
  • Система автоматично надасть результати пошуку;

Ви можете самостійно вибрати те, що підходить чи скористатися консультацією фахівців. Всі деталі, що пропонуються для покупки, мають сертифікати якості. Щоб знайти необхідну деталь, зверніть увагу на правильність внесення коду.

Зверніть увагу на те, чи не використовував попередній власник "не рідні деталі", так як при тюнінгу, не рідко використовуються не ті запчастини, які підходять. Це ускладнює пошук надалі. На сайті ви зможете не тільки знайти відповідні комплектуючі, але й купити їх за ціною виробника. В наявності товари для всіх автомобілів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...