• Головна
  • У Києві відкрили новий госпіталь із двома генераторами
15:27, 10 січня 2023 р.

У Києві відкрили новий госпіталь із двома генераторами

У Києві відкрили новий госпіталь із двома генераторами

Про це повідомила прес-служба медичної мережі "Добробут".

Амбулаторний прийом для дорослих ведуть фахівці за такими спеціалізаціями: терапевт, сімейний лікар, кардіолог, отоларинголог, гастроентеролог, нейрохірург, хірург, ортопед-травматолог, акушер-гінеколог, алерголог, імунолог, пульмонолог, ревматолог, офтальмолог, судинний хірург, дерматолог, невролог, мамолог, онколог, уролог, ендоскопіст, інфекціоніст, лікар з ультразвукової діагностики.

Дітей приймають лікарі таких напрямів: педіатр, отоларинголог, хірург, ортопед-травматолог, акушер-гінеколог, алерголог, імунолог, офтальмолог, дерматолог, невролог, уролог, лікар з ультразвукової діагностики, нейрохірург, інфекціоніст.

63bd23d03494e-2z4a9502.jpg

63bd23d03494e-2z4a9502.jpg

У новому поліклінічному відділенні “Добробуту” можна зробити всі необхідні лабораторні аналізи, а також ультразвукову діагностику (УЗД) та електрокардіографію (ЕКГ).

Медична мережа "Добробут" – це велика медична екосистема, де пацієнт може отримати будь-який вид допомоги, від діагностики до складних хірургічних втручань. Фахівці нового поліклінічного відділення за потреби перенаправлять пацієнта на додаткову інструментальну діагностику, до вузьких фахівців мережі, стаціонару, відділення інтенсивної терапії, а також забезпечать транспортування каретами невідкладної допомоги, устаткованими сучасним медичним обладнанням.

Роботу нової клініки під час відключень електроенергії забезпечують 2 потужних генератори. Під час блекаутів нове відділення всі, хто потребує, можуть використовувати як "пункт незламності" – тут можна зігрітися та зарядити гаджети.

63bd2400606ac-2z4a0581.jpg

63bd2400606ac-2z4a0581.jpg

"Добудувати й запустити під час війни великий сучасний госпіталь площею майже в 10 тис. кв. м – задача надзвичайно складна. Саме тому запуск роботи наших відділень відбуватиметься поетапно. Ми розпочали з поліклінічного прийому для дітей і дорослих – наші перші 200 пацієнтів вже встигли оцінити сучасний дизайн і затишок нової будівлі та звичні для наших клієнтів якість медичних послуг і турботу персоналу "Добробуту". Найближчим часом плануємо відкрити також стаціонарне відділення для дітей та дорослих, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, приймальне відділення невідкладної допомоги, запустити хірургію та роботу ендоскопічного відділення", – розповів операційний директор госпіталя "Добробут" на лівому березі Києва Сергій Орел.

"Від перших днів повномасштабної війни "Добробут" не припиняв своєї роботи – адже ми твердо віримо у перемогу та майбутнє України. Саме тому ми не полишили й наші ключові проекти, підготовку яких розпочали ще до вторгенння. Один з них – це відкриття великого сучасного госпіталя “Добробут” на лівому березі столиці. І я щасливий, що двері поліклінічного відділення на Бажана вже відкрились для наших дорослих та маленьких пацієнтів. Далі буде!” – зазначив генеральний директор медичної мережі "Добробут" Вадим Шекман.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...