• Головна
  • Будинок для людей похилого віку «Пори Року» в Києві
Новини компаній
09:00, 4 лютого 2023 р.

Будинок для людей похилого віку «Пори Року» в Києві

Новини компаній

Приватні будинки для людей похилого віку все більше користуються популярністю. Багато сімей виявляються у безвихідному становищі, коли потрібен постійний нагляд та догляд за літніми бабусею чи дідусем. Вибираючи поселення літнього родича в пансіонат «Пори Року», ви не забуваєте про нього, а навпаки дбаєте про його безпеку та здоров'я.

Плюси приватного будинку для людей похилого віку «Пори Року»

  • Перше – це цілодобовий нагляд. Дуже часто людям похилого віку потрібен нагляд постійно, оскільки людина може страждати на розлади пам'яті, деменцію, хворобу Альцгеймера, бути лежачим після переломів або інсультів. У приватних пансіонатах «Пори Року» це можливо. Персонал уважно стежить за тим, кому та яка потрібна допомога.
  • Медичний нагляд — у пансіонатах є профільні напрямки догляду та реабілітації своїх постояльців. Вибирають такі пансіонати для стареньких після перенесеного інсульту, інфарктів, лежачих, з розладами пам'яті тощо. У пансіонатах проводять необхідні процедури та маніпуляції, стежать за виконанням призначень лікаря, а також запрошують потрібних пацієнтові фахівців.
  • Комфортні умови проживання. У приватних будинках для людей похилого віку «Пори Року» дбають про комфорт та зручність своїх постояльців. У розпорядженні бабусь та дідусів затишні кімнати-номери з усім необхідним. Для лежачих хворих і малорухливих стареньких передбачаються спеціальні функціональні меблі. Ванні кімнати також облаштовують відповідно до правил безпеки – неслизьке покриття на підлозі, поручні для зручності тощо. Персонал пансіонату допомагає у проведенні гігієнічних процедур.
  • Дозвілля та спілкування. У приватних будинках для людей похилого віку намагаються проводити розважальні заходи для бабусь і дідусів, різні майстер-класи, а також можливість просто поспілкуватися у спільних кімнатах відпочинку.

Будинок для людей похилого віку «Пори Року» у Києві має широкі можливості у наданні послуг для постояльців, членів їхніх сімей. Фізичні та емоційні потреби людей похилого віку задовольняються за рахунок якості проживання та професійної сестринської допомоги, доповненої щоденною програмою заходів та запланованих візитів лікаря.

Адреса у Києві (с. Гатне): вул. Виноградна, 40

Адреса у Києві (Вишгород): вул. Шолуденка, 319.

Сайт пансіонату: https://dom-zabot.com.ua/ua/budinok-prestarilikh-kijiv

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Будинок для людей похилого віку «Пори Року» в Києві #Догляд #Реабілітація
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...