• Головна
  • POD-система ✅ Як правильно використовувати POD систему
Новини компаній
10:42, 9 лютого 2023 р.

POD-система ✅ Як правильно використовувати POD систему

Новини компаній

Винахід вейпу був доволі тепло сприйнятий курцями, які шукали альтернативу цигаркам, та знайшовши її в електронних сигаретах — називалися вони”вейп”, популяризували цей пристрій. Україна, компанії по продажі цих пристроїв також не обійшли її стороною. Придбати POD-систему можна тут https://cloudstore.com.ua/pod-systemy

GEfkS8ZtBcLKCuNiIB1jDvU5D90GWgH7WPKIbPpXsuWks5lgJPOWxHa-S5l5sGU2zbiDZcskjr7P5D2Y596TFessHtBudC219NvgXdCwzKCnqk0yqykIIkMlTK3xBg0rpYO5MegvCjqq-VZUCY-Uua0

З часом від чудового фінансування компаній від продажів вейпу, інженери створили більш прості в користуванні та такі ж якісні - POD системи.

Под система — простий у використанні пристрій, конструкція якого дуже схожа на конструкцію вейпу, можна мовити, що це спрощений варіант вейпу.

І перша перевага пода, в тому, що слідкувати під час використання чи старанно доглядати від власника не потрібно. 

Маючи доволі низьку ціну, корпус виконаний з легкого та водночас ударостійкого матеріалу з використанням насичених фарб, стильний, але і не буде привертати лишньої уваги в силу своїх розмірів і за час свого існування отримали величезний асортимент моделей та рідин до них, отож з пошук под-системи під особисті потреби не стане проблемою.

Також частіше за все под-системи також як і цигарки бувають різної міцності, зазвичай від 1 до 2 мл, хоча в деяких моделях може доходити до 5 мл.

2yZcYACytfuCVZP83SEUcCiqR719-9jzUrF-aacIwAS1XMv4oZMFrFaTBLzhtq7uRw3kz5X8lMe570DHEQyqSmurnsXAvY_zSm-czEdNYT-bCWm7E2XHiwszXCuigRLe-kTdWeAz8_xmDcR57qtPNyA

Види Под систем

В продажі наявні два типи POD систем, Відкрита та Закрита Подсистема. Конструкція та чим різняться, який вид подсистеми краще обрати та чи є взагалі найкращий тип системи, далі в статті.

  • Відкрита Под система:

Поди цього типу системи обладнанні картриджем, що дозволяє спокійно заправляти рідину в нього. Це відкриває можливість, самостійно обрати рідину яку заллєте в картридж, аби отримати смачний пар. 

Через популярність одноразки, ринок рідин встиг обзавестися величезним асортиментом який постійно оновлюється, отож проблем з вибором та придбанням рідини не буде. Найкращі рідини лише оригінального виробництва!

Ще одне розширення функціонала відкритої системи у тому, що под цього типу забезпечить Вам більший дим та легку затяжку.

Програє відкрита система своїм акумулятором, якого вистачає лише на 2-3 години, але і зарядити можна всього за 15-30 хвилини.

Отримали відкриту систему такі електронні сигарети: Elf Bar RF350, Vaporesso - ZERO 2 Pod, Justfog - Minifit S, VooPoo - Drag Nano 2.

T1dOkh3vJNeqZcgwTUBHIamVDJGQU-2O9Qczwx3sw_-bnSuA9rr_bde_0hhZoTXH9LyptGj7l3qt-J0udHB9HgtWdXnNiwuqxo-cYHkim4DyE79DUxA_b8pvDa2cqE8qm4DHMKz8aYmpkaJXXnuZGR4

  • Закрита Под система:

В загалом така ж сама система, але вона має вже заправлений картридж.

Картридж цей, коли рідина закінчилася має бути замінений, а краще Вам утилізувати його, так само коли система розрядилась, це не занадто складно аби зменшити шкоду навколишньому середовищу. 

Це більш зручніший варіант, аніж картридж який необхідно заправляти власноруч, тут лише придбати новий. В цей час, заснувалися достатня кількість магазинів, і більшість продавців з легкістю запропонують якісні картриджі з різним рівнем нікотину та  з великою вибіркою смаків. 

Відразу зазначимо, такі картриджі продаються лише упаковками та придбати один для вашої електронної цигарки не вдасться.

У цього варіанту менший асортимент смаків, а ніж у відкритій системі, але і його часто курцям достатньо.

Отримали закриту систему пристрої: Elf Bar 500, VooPoo - VINCI 15W, Elf Bar - Elfa 850.

2GYmbvIVoPCbPaIv3g-07rnQxlNm3pSp3I75BCQK5-aYM3IFYyT6cH9iM8miH9b9E8iCmaxx1I7XgP8rt9O9j-k8YSULoYHye0Cqj9e8_XJ_nc7R8RqyP75g40ALZBCiYnMEErCChzek8RGsfTobgmY

Як використовувати POD систему?

1. Початок роботи

Для початку, зніміть всі пломби з пристрою та картриджу. 

Далі, якщо цього потребує пристрій — заправте картридж, та увага — встановіть його через 5-10 хвилин! Це обов’язкова міра аби картридж не перегорів.

2. Зарядка

Зараз, нові моделі виробники не комплектують блоками живлення, в комплекті лише USB кабель.

ВАЖЛИВО! Пристрій необхідно заряджати лише від комп’ютера або ноутбука, або ж придбати адаптер з вихідним струмом не вище 1А (1000mAh). Інформацію про силу вихідного струму можна знайти на кожному адаптері.

3. Щоденне обслуговування

Після кожної заправки картриджа, протріть серветкою картридж та контактну групу батарейного блоку.

4. Правильний спосіб паріння

Основна частина POD систем, розраховані на сигаретні затяжки, техніка яких наступна: затягування пару в щоки, потім у легені. Якщо ж парити такі пристрої кальянною тягою, це швидко призведе до поломки. А ще рекомендуємо між затяжками зробити коротку паузу - 2-5 секунд аби не перегрівати пристрій.

5. Рідина

Для заправки використовуйте лише спеціально призначену рідину для Pod систем зі співвідношенням гліцерину до пропіленгліколю йде 50/50 чи 60/40.  

Адже інші співвідношення спричинять швидке наставання непридатності картриджа.

6. Паріння на холоді

Рекомендації, що до паріння у холодну погоду. Краще обмежити паріння у таку погоду, та хоча б збільште паузи між затяжками до 10-20 секунд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...