• Головна
  • В яких випадках треба викликати нарколога додому
Новини компаній
15:44, 16 лютого 2023 р.

В яких випадках треба викликати нарколога додому

Новини компаній

Алкоголізм і наркоманія – це серйозні глобальні проблеми, які мають значний вплив не тільки на стан здоров’я населення, але й на рівень смертності. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, алкоголь займає третю сходинку у рейтингу причин смерті у світі. Дані ВООЗ свідчать, що через нього щороку гине понад три мільйони людей.

Наркоманія є ще одною з причин підвищення рівня смертності. Залежність від наркотиків небезпечна не тільки через можливе передозування, але й тому, що вона підвищує ризик передачі таких інфекційних захворювань, як ВІЛ і гепатит С. Окрім прямих наслідків зловживання алкоголем та наркотиками, їх застосування сприяє ряду вторинних проблем зі здоров’ям, таких як захворювання печінки, серця та виникнення психічних розладів. Ці захворювання часто призводять до довгострокових ускладнень здоров’я та зниження якості життя.

В яких випадках треба викликати нарколога додому, фото-1

Все це дуже небезпечно, тому важливо отримати своєчасне та ефективне лікування. Без кваліфікованого втручання ці проблеми продовжуватимуть впливати на здоров’я та добробут. Якщо ситуація особливо гостра – слід викликати нарколога на дім Київ.

В яких ситуаціях потрібна екстрена допомога нарколога

Достатньою підставою для того, щоб скористатися екстреною допомогою лікаря-нарколога може бути один з перелічених станів чи симптомів. А саме:

  • Людина знаходиться у поганому фізичному стані після вживання наркотиків чи алкоголю.
  • Є ознаки передозування.
  • Порушення серцево-судинної системи.
  • Спостерігаються розлади сну.
  • Людина не може самостійно вийти з тривалого запою.
  • Похмільний синдром.
  • Проявляються суттєві психічні та емоційні зміни, одним з яких може бути навіть біла гарячка.
  • Спостерігаються судомні напади.

Лікарі клініки Профі-Детокс зможуть не тільки полегшити стан хворого та зняти симптоми, але й порадять як почати ефективне лікування. Адже чим раніше зайнятися цим, тим вище шанс назавжди забути про проблему.

Клініка Профі-Детокс має кілька ключових переваг, які допоможуть в успішному одужанні. По-перше, в клініці працюють висококваліфіковані та досвідчені фахівці, які глибоко розуміються на залежності та новітніх методах її лікування. По-друге, клініка цінує приватність і конфіденційність своїх пацієнтів і гарантує, що вся особиста інформація зберігається в таємниці. Крім того, клініка має підтверджену історію успіху, завдяки багаторічному досвіду. Через це Профі-Детокс – ідеальний вибір для тих, хто шукає шлях до одужання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...