• Головна
  • Криптовалюта AXS: перспективи росту та розвитку у майбутньому
Новини компаній
17:26, 19 липня 2023 р.

Криптовалюта AXS: перспективи росту та розвитку у майбутньому

Новини компаній
Криптовалюта AXS: перспективи росту та розвитку у майбутньому, фото-1

Майбутній розвиток будь-якої криптовалюти залежить від того, яким буде настрій криптоактивів міжнародного ринку. Регулярність оновлень також робить свій внесок на прогноз криптовалют. Проте розробники прикладають максимум зусиль для того, щоб розвивати свій продукт, виводити постійного його на нові рівні, робити більш популярним, впізнаваним та ліквідним.

Криптовалюта AXS: майбутні перспективи

AXS — токен Ethereum. На його базі працює блокчейн-гра Axie Infinity. Кожен учасник може грати, збирати різні предмети, змагатися з іншими людьми, будувати своє цифрове місто. Власники AXS отримують винагороди за стейкінг власних токенів, за активну гру, за участь у ключових управлінських голосуваннях.

Проєкт Axie Infinity надає гравцям можливість збирати одну з найперспективніших цифрових монет, яку зараз активно пропонує ринок криптовалют та вбачає в ній досить великі перспективи на розвиток. Популярність, яка утворилася довкола AXS — це результат оригінальності моделі, над якою плідно працювала компанія Sky Mavis. Її випуск відбувся у 2018 році.

Сьогодні монета впевнено входить в рейтинг криптовалют, що мають гарні перспективи росту, а саме займає вигідну позицію у ТОП-50 кращих цифрових монет із ринкової капіталізації. Кожного місяця можна спостерігати як вартість AXS стабільно росте. Саме тому можна впевнено сказати про те, що ця криптовалютна монета у скорому майбутньому досягне провідних позицій.

AXS у 2021 році: аналіз ціни

Вже восени 2021 року цифрові активи монети впевнено посідали 24 місце в міжнародному рейтингу. Вже на той час понад шістдесят мільйонів одиниць знаходилося в обороті. На листопад 2021 року вартість однієї монети AXS становила 140 американських доларів. Проте ближче до нового року спеціалісти могли спостерігати спад вартості. Подібна ситуація була певним сигналом, який варто брати до уваги.

AXS у 2022 році: з якими перспективами зіткнулася криптовалюта

Sky Mavis на початку створення криптовалюти розробили так звану дорожну карту для свого проєкту. Восени 2021 року керівники компанії були досить у піднесеному настрої, адже ріст, який можна було спостерігати стосовно криптовалюти AXS, адже він перевершив всі очікування і показав дуже гарні результати розвитку. Проте, через певний час можна було спостерігати, як вартість криптовалюти почала знижуватися. Подібна ситуація виникла не просто так. Вона була результатом корекції сектору GameFi.

Розробники не залишились осторонь цієї ситуації та стали працювати над тим, щоб виправити ситуацію, яка їх не влаштовувала. Так, наприклад у першому кварталі 2022 року був запуск інноваційного геймплею, який був направлений на виконання наземних місій. Для привертання уваги гравців, було запропоновано декілька нових можливостей, а саме:

  • ширший розвиток учасників;
  • пошук ресурсів;
  • боротьба з химерами.

Третій квартал 2022 року відзначився більш глобальним оновленням, вона сприяла появі функції відкриття карт. Учасникам, які мали NFT, було дозволено самостійно створювати нові ділянки, отримувати нові ігрові предмети, тварин. Головна перевага цих оновлень полягала в тому, що всі предмети можна продавати. Тому гравці, якщо є бажання, могли завжди виставити свої здобутки на продаж та отримати за них певну винагороду.

Такі зміни позитивно вплинули на розвиток проєкту, він став знову набирати популярності, спостерігався активний стейкінг криптовалют. Подібні позитивні зміни внесли свою роль і вартість цифрової монети навіть у порівнянні з осінню 2021 року. На той час різні експерти робили свої передбачення відносно того наскільки може вирости ціна криптовалюти AXS. Одні казали, що вартість сягатиме 265 доларів, а інші прогнозували, що криптовалюта перетне відмітку в 400 американських доларів.

Чи варто купувати AXS зараз?

Всі оновлення, про які зазначалося раніше, позитивно вплинули та будуть впливати на популярність та розвиток криптовалюти AXS. Саме тому можна сказати, що вклади подібного типу мають гарну перспективу та входять до категорії вигідних довгострокових інвестицій. Тому варто звернути увагу на те як купити криптовалюту AXS вже сьогодні, щоб мати можливість примножити влкади у майбутньому.

Експерти провели певні аналізи та дослідження на довготривалу перспективу криптовалюти AXS. Результати показали, що можна цілком розраховувати на те, що вартість однієї цифрової монети AXS на 2025 рік становитиме понад 1 800 американських доларів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...