• Головна
  • 2 вересня в столичному Торгово-розважальному центрі Retroville офіційно відкрився новий Магазин Подарунків товарів соціальних підприємців “ДоброДій”.
Новини компаній
15:00, 5 вересня 2023 р.

2 вересня в столичному Торгово-розважальному центрі Retroville офіційно відкрився новий Магазин Подарунків товарів соціальних підприємців “ДоброДій”.

Новини компаній

Магазин «ДоброДій»– перший в Україні офлайн Магазин Подарунків, які створені виключно соціальними підприємцями. Основна мета проекту – допомогти соціальним підприємцям масштабувати свою соціальну місію: це і допомога ЗСУ, і створення робочих місць для переселенців та пенсіонерів, і допомога дітям, і підтримка екологічних та культурних ініціатив, а також благодійна діяльність. Досі в Україні не було аналогічних проектів.

Що таке соціальне підприємництво? Це не про заробіток в класичному розумінні, а про пошук можливостей системно допомагати іншим. Тому у Магазині «ДоброДій» вирішили об'єднати й представляти українських соціальних підприємців на своїх поличках та дати можливість цим виробникам робити ще більше добра. Тож купуючи тут будь-який товар, ви автоматично стаєте ДоброДієм, приносячи не тільки радість отримувачу подарунка, а й роблячи добро для когось іншого.

Наразі у Магазині можна знайти понад 400 товарів від більш ніж 20 виробників. Їх можна придбати як окремо, так і сформувати подарункові набори на будь-який смак.

ДоброДій - Мерч від Магазину Подарунків “ДоброДій” спрямовує 70% від чистого прибутку на БФ "ФУНДАЦІЯ ФЕНІКС" для підтримки та розвитку соціального підприємництва.

Докладніше про кожен з представлених брендів читайте у ТГ-каналі «ДоброДій», а також в Інстаграмі та Фейсбуці.

Також, «ДоброДій» активно запрошує й інших соціальних підприємців долучатися до проекту. Для цього необхідно просто заповнити цю заявку.

Адреса Магазину «ДоброДій» – ТРЦ «Retroville», перший поверх.

Графік роботи – щодня з 10:00 до 22:00.

Замовити товари соціальних підприємців або готові подарункові набори можна також в інтернет-магазині “ДоброДій”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...