• Головна
  • Лікарня у Вишневому отримала обладнання від благодійників
Новини компаній
17:00, 23 листопада 2023 р.

Лікарня у Вишневому отримала обладнання від благодійників

Новини компаній

Навесні 2023 року у Вишневому на Київщині розпочали проєктування нового хірургічного відділення на базі стаціонару місцевої лікарні. Медустанова потребувала збільшення медичного обладнання, зокрема для нової операційно, де зараз проходять ремонтні роботи.

На допомогу прийшли благодійники з БФ «Благомай» та компанії PepsiCo в Україні, які 17 листопада передали нове медичне обладнання для лікарні.

Лікарня у Вишневому отримала обладнання від благодійників , фото-3
Лікарня у Вишневому отримала обладнання від благодійників , фото-4
Лікарня у Вишневому отримала обладнання від благодійників , фото-5

Серед подарованого устаткування: автоклав, аквадистилятор, ультрафіолетова камера, наркозно-дихальний апарат, дефібрилятор, відеоларингоскоп, монітор для контролю життєво важливих показників, освітлювачі та інше допоміжне обладнання. Загалом благодійники передали 16 одиниць нової, важливої техніки, що рятує життя.

Лікарня у Вишневому отримала обладнання від благодійників , фото-6

«Медичне обладнання встановлять в операційному відділенні Вишнівської міської лікарні. Воно дає нові можливості як для самої лікарні, так і для пацієнтів місцевої громади», — відзначила директорка благодійного фонду «Благомай» Кіра Сиротенко.

За словами менеджерки зі зв'язків з громадськістю компанії PepsiCo в Україні Катерини Турчанінової, сучасний бізнес несе відповідальність перед суспільством, рішуче усвідомлює важливість вирішення соціальних проблем, а тому і допомагає медичним закладам.

Лікарня у Вишневому отримала обладнання від благодійників , фото-7

«Надання медичного обладнання для створення хірургічного відділення у Вишнівській міській лікарні — це наш спосіб зробити внесок у здоров'я та добробут громади. Об'єднуючи зусилля відповідального бізнесу та благодійних організацій, ми можемо сприяти процвітанню громад та надавати підтримку місцевим спільнотам у подоланні викликів сьогодення», — наголосила Катерина Турчанінова.

Відкриття хірургічного відділення в стаціонарі лікарні міста Вишневе передбачає капітальний ремонт другого поверху, а також дооснащення медичним обладнанням, необхідним для відкриття операційного блоку, палату інтенсивної терапії та 4 палати для комфортного перебування пацієнтів.

Лікарня у Вишневому отримала обладнання від благодійників , фото-8

«Завдяки БФ «Благомай» та за фінансової підтримки компанії PepsiCo в Україні лікарня отримала дороговартісне хірургічне обладнання, яке вкрай необхідне для нашої діяльності. Це обладнання буде розміщене в новому хірургічному відділенні. Воно значно полегшить роботу персоналу та дозволить нашим пацієнтам безпечно і комфортно отримувати медичну допомогу саме в цьому закладі», — зазначила головний лікар КНП «Вишнівська міська лікарня» Наталія Скригіна.

На передачі обладнання також був присутній заступник міського голови Вишневої МТГ Олексій Поліщук. Він наголосив на важливості розвитку надання послуг у місцевій лікарні.

Лікарня у Вишневому отримала обладнання від благодійників , фото-9

«Хірургічне обладнання — це те, чого ми потребували. Завдяки співпраці благодійників, відповідального бізнесу та місцевої влади, мешканці Вишневого отримають нові якісні та доступні медичні послуги», — зауважив посадовець.

Найближчим часом важливе обладнання працюватиме для жителів Вишневого та внутрішньо переміщених осіб, які з початку повномасштабного вторгнення переїхали жити в це місто.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...