Новини компаній
15:47, 1 січня

Ремонт квартири: етапи робіт

Новини компаній

Самостійний ремонт квартири, придбаної на первинному ринку житла, можуть провести лише майстри, які мають необхідні професійні знання, відповідний досвід робіт і достатній ліміт вільного часу. Ремонт власними силами квартири, купленої за оголошенням на спеціалізованому інформаційному порталі https://obyava.ua/ua/nedvizhimost/prodazha-kvartir/kiev, може тривати кілька місяців і навіть півроку, тому для його прискорення бажано скористатися послугами спеціалізованої організації, яка гарантує швидке та якісне завершення будівельних та оздоблювальних робіт у обумовлені із замовником терміни.

З яких етапів може складатися ремонт квартири

Після оформлення заявки власника квартири на проведення ремонту організація-підрядник висилає на об'єкт майбутнього ремонту спеціаліста-проектанта, який проводить необхідні виміри площі житлового приміщення та визначає можливі параметри та обсяги ремонтних та/або облицювальних робіт.

Далі, на підставі поведінкових вимірів:

  • складається докладний кошторис на виконання ремонтних робіт з позначенням загальної вартості будівельних та облицювальних матеріалів, їх кількості/обсягу та цінових параметрів за кожною позицією;

  • розробляється дизайнерський проект оформлення житлового приміщення з урахуванням стилю, обраного замовником та/або членами його сім'ї та окремих декоративних елементів та аксесуарів, які можуть використовуватись для оформлення інтер'єру;

  • укладається договір між замовником та підрядником з урахуванням докладного кошторису та дизайнерського проекту, де зазначено порядок розрахунків між сторонами та строки виконання робіт.

Які види робіт виконуються на початковому етапі ремонту квартири

Перелік робіт, що виконуються під час ремонту квартири визначено кошторисом та особливостями дизайнерського проекту. Підготовчий етап ремонтних робіт може включати перепланування житлових та підсобних приміщень, під час якого знадобиться знесення існуючих та облаштування нових перегородок, ніш та арок з використанням гіпсокартону, піно- та/або газоблоків.

Далі майстрам належить монтаж електричної проводки за допомогою штроблення стін (підготовлені штроби також укладаються кабелю для подачі інтернету, телефону і телевізійного сигналу). За погодженням із замовником можливий монтаж систем вентиляції та рекуперації повітря.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...