• Головна
  • Якої небезпеки можна чекати від змій і як з цим боротися
Новини компаній
15:00, 25 червня

Якої небезпеки можна чекати від змій і як з цим боротися

Новини компаній

На території України пік активності змій припадає на період їх розмноження навесні і триває до осінніх місяців. Їх приваблюють тінисті затишні місця, близькість до лісу або водойми, наявність великої кількості їжі (птахів, комах, гризунів).

Якої небезпеки можна чекати від змій і як з цим боротися, фото-1

При зустрічі з людиною вони можуть призводити до низки небезпек, наприклад:

  • Багато видів змій мають отруту, яка може бути небезпечною для людей. Укус змії може призвести до серйозних медичних ускладнень, а деколи й становити загрозу для життя.
  • Психологічний дискомфорт. Багато людей мають фобію через змій, що може негативно позначитися на їх відпочинку або роботі. Сусідство на одній території може спричинити тривалий психологічний дискомфорт.

Багато мешканців столиці та прилеглих міст останнім часом скаржаться нам на нашестя змій у середмісті. При чому кубла вужів, гадюк та інших рептилій спостерігають не лише в лісопаркових зонах, а й у центрі населених пунктів, просто посеред тротуарів. Насправді, їх приваблює багато факторів досить важливих для життєдіяльності:

  • Тепло і затишок – у підвальних приміщеннях стабільна температура, яка не дає замерзнути позбавляє необхідності шукати гарне місце деінде.
  • Наявність їжі, а саме гризунів, які також полюбляють бути у теплі і недалеко від людських осель, щоб гарно харчуватися. Ось змії і ласують міськими мишами і щурами.
  • Гарне укриття – немає потреби шукати нори і тіснитися. Адже підвали, звалища, старі комірки, розлогі тріщини у стінах цілком прийнятний для них варіант сховку.
  • Затишні умови для спарювання. Не варто зачіпати їх самотужки. Поки змії зайняті своєю справою – лізти до вас не будуть. Але якщо приймуть за загрозу – то все може скінчитися гірше.

Якщо сусідство з гризунами і зміями надто моторошне для вас і вони заважають повноцінному комфорту – краще звертайтесь до професіоналів, які зможуть швидко вирішити дане питання на вашу користь.

Останнім часом збільшилась кількість запитів про боротьбу зі зміями і користувачі не завжди розуміють, що очікувати від професійної обробки. Зрозуміло, що робота з рептиліями потребує спеціальних навичок та обладнання, і у компанії ORKIN є відповідний досвід. Все починається із правильного одягу та захисту самого виконавця обробки. Ми завжди розробляємо індивідуальні плани заходів, які враховують особливості конкретної місцевості та види змій, що присутні на ній.

Який ефект досягається обробкою?

Ми застосовуємо речовини, які роблять територію для змій неприємною і відштовхуючою. Їм більше не хочеться знаходитись у даному середовищі, тому вони змушені йти далі у пошуках нового дому. У лабіринті різких запахів вони бачать єдиний, залишений для них шлях – вихід за межі ділянки. Фахівці компанії ORKIN працюють виключно в межах екологічних норм та сприяють перенесенню змій до безпечних місць та відлякуванню, щоб спровадити з оброблюваної території, замість їхнього знищення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ORKIN #боротьба зі шкідниками
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...