Користувачі оцінюють дешеві кондиціонери: https://kkplus.shop/kondicionery/bytovye_kondicionery/nedorogie_kondicionery/ як зручні та інтуїтивно зрозумілі системи клімат-контролю. Заслуговує на увагу 3-ступенева система фільтрації, яка ефективно видаляє з повітря мікроби та віруси. Потужність приладів відповідає силі охолодження/обігріву, цим визначається клас енергоспоживання.

Опис та додаткова інформація

Пристрій, як уже згадувалося, може працювати в режимі охолодження та обігріву, але також знаходить застосування у вентиляції та осушенні повітря. В магістралі циркулює фреон R32 — екологічний та безпечний для оточення.

Керування здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування або за допомогою власного смартфона через модуль Wi-Fi. Користувач встановлює 24-годинний режим відповідно до своїх уподобань, а горизонтальний і вертикальний рух жалюзі дозволить спрямувати потік повітря в потрібному напрямку.

Настінний кондиціонер по мінімальній ціні є найбільш продаваним пристроєм свого типу, що ж робить його таким популярним:

  1. Режими роботи: пристрій забезпечує як охолодження, так і обігрів повітря. Це робить його надзвичайно функціональним.
  2. Енергоефективність: згідно з технічним описом, наданим виробником, це енергоефективний прилад.
  3. Чотиристоронній вихід повітря дозволяє користувачеві точно спрямовувати потік повітря в потрібну зону. За допомогою пульта дистанційного керування можна регулювати силу обертання вентилятора та задавати його напрямок.
  4. Кондиціонером можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування або смартфона, оскільки пристрій оснащений технологією WiFi.
  5. В кондиціонері використовується подвійна система фільтрації, яка на 99,9% затримує частинки пилу, віруси і пилових кліщів з навколишнього середовища.

Дешевий кондиціонер знайде застосування в найрізноманітніших приміщеннях: від квартир і будинків до лікарських кабінетів, конференц-залів і громадських закладів. Настінний кондиціонер використовує технологію DC Inverter. Він комплектується іонним фільтром з тривалим терміном служби, а також поліфенольним фільтром.

Відгуки про такі пристрої підтверджують його високу якість виготовлення та ефективність. Обладнання просте у використанні. Корисною опцією є таймер, який дозволяє встановити, коли прилад має вмикатися або вимикатися. Пристрій можна легко налаштувати відповідно до власних потреб, тому більше не доведеться витрачати багато часу на пошук потрібних налаштувань. Пристрій вважається надійно зібраним. Якість збірки оцінюється споживачами як дуже хороша.