![](https://s.04598.com.ua/section/logo/upload/pers/168/logo.png?20240727)
12:00, 20 травня 2021 р.
У Боярці розмалювали стіну. Малюнок закликає прибирати за собою сміття: фото
![У Боярці розмалювали стіну. Малюнок закликає прибирати за собою смі... У Боярці розмалювали стіну. Малюнок закликає прибирати за собою сміття: фото](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Боярці розмалювали стіну, а малюнок нагадаю місцевим дителям про те, що потрібно прибирати за собою сміття.
Пряма мова автора:
"Невеличкий приклад небайдужої громади. Багато років поспіль у Білогородському провулку існувало стихійне сміттєзвалище. Деяка частина «особливих» мешканців провулку виносили сміття коли заманеться, але звісно ж, не в день вивозу. Деяких мешканців сусіднього, Сумського, провулку також не дуже бентежила необхідність прибирання власними силами, нащо коли можна винести все до сусіднього. Таким чином, кількість сміття ставала все більше й більше, включаючи не тільки ТВП, яке відверто кажучи не завжди вивозиться вчасно і, звісно, майже ніколи під час вивозу не прибираються наслідки необережного «завантаження» пакетів, а й будівельне сміття, електроніку тощо. Також вся ця «картина» доповнювалась бродячими тваринами, котрі шматували сміттєві пакети у пошуках залишків їжі і на завершення, вітер розносив вміст розірваних пакетів околицями.
Можна довго оббивати пороги різних закладів і просити про допомогу або наполягати на виконанні своїх посадових обов’язків – результат з 99% вірогідністю відомий маже кожному українцю, за виключенням невеличкої кількості щасливчиків. Тому ми вирішили піти трохи іншим шляхом.
Існує така відома кримінологічна теорія «розбитих вікон» - якщо хтось розбив скло в будинку і ніхто не вставив нове, то незабаром, жодного цілого вікна в цьому будинку не залишиться, а потім почнеться мародерство.
Сподіваючись на цю теорію, ми вирішили самотужки прибрати територію, та відновивши паркан, зробити мурал. Більшість мешканців підтримали нашу ідею та всіляко сприяли, а діти ще й залюбки допомагали у розписі. Звісно це тільки початок довгого експерименту, але маємо надію що все ж таки теорія спрацює. І, так, для перевірки теорії на практиці необхідно, принаймні, перший час регулярне прибирання й, нажаль, відеоспостереження.
Велика подяка Всім хто приймав участь та тим, хто у майбутньому проходячи повз, задумається й не залишить за собою сміття!"
Читайте також:
Увага! У Боярці орудують шахраї, що виманюють гроші у пенсіонерів - подробиці
Боярська громада заборонила рух транзитного великогабаритного вантажного транспорту своєю територією
Інспектори виявили численні стихійні сміттєві звалища у Боярці, - статистика по районам
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
17:00
11 липня
Благодійний Art Picnic від Natalia Kovalenko Foundation
Новини компаній
09:00
9 липня
Від джазу до драм-н-бейсу: концерти першої половини липня в культурному просторі V’YAVA
Новини компаній
13:00
4 липня
Якої небезпеки можна чекати від змій і як з цим боротися
Новини компаній
15:00
25 червня
Оголошення
13:04, 3 лютого 2021 р.
4
live comments feed...