Зазвичай при покупці ванни необхідно правильно розраховувати розміри кімнати. Адже в ванні повинно бути зручно не тільки приймати душ, але й просто розслабитися і відпочити. Але і вартість при виборі ванни має не останнє значення, так як в магазинах починає з'являтися елітна сантехніка. Широкий асортимент дозволяє підібрати найбільш вигідний варіант резервуара. Наприклад, ванни від Cersanit є вдалим поєднанням ціни і якості. Вас цікавлять недорогі варіанти виробів? Тоді, перш за все, зверніть увагу на моделі зі сталі. Вони теж представлені в асортименті компанії cersanit.com.ua. Незважаючи на низькі ціни, якість продукту ніяк не страждає.

Сталь заслужила своє визнання завдяки своїм властивостям: вона порівняно легка і не пориста за фактурою, що дозволяє покривати емаллю виріб якомога меншою кількістю шарів, в порівнянні з тими ж чавунними моделями.

При виготовленні ванни, у процесі сушіння, емаль проникає майже на 1/3 в мікропори стали, що дозволять таким способом збільшити стійкість резервуару до різних речовин агресивного характеру і уникнути пошкоджень внаслідок удару.

Ще однією властивістю сталевих ванн є те, що емаль, на яку потрапили палаючі або тліючі предмети, не залишає слідів. Такі резервуари також безпечні, так як включають систему проти ковзання. Тому ці варіанти ванн особливо актуальні у використанні пенсіонерами або людьми з обмеженими можливостями. Ванни зі сталі досить легкі в монтажі, а в процесі користування не змінюють свого кольору і відповідають усім гігієнічним вимогам.

Вибираючи ванну, не забудьте спробувати посувати її. Якщо ванна має великі стінки, значить, одній людині буде важко зрушити її з місця. Резервуари високої якості повинні важить близько 30 кілограмів, що дозволяє їх стінкам досягати до 4 сантиметрів у товщину.

Сама ж ванна, якою б вона не була, особливого клопоту в догляді за собою не доставляє. Можна звернути увагу на моделі, які мають так званий ефект «самоочищення». Він полягає в тому, що вода збирається в краплі, а разом з нею і бруд.

Сталева ванна добре поглинає різні звуки і шуми завдяки своїм товстим стінкам. Також для цього використовують шумаізоляціонние прокладки, розташовані на дні і в стінках ванни.

Але все-таки головною перевагою сталевої ванни є її підвищена стійкість до різного роду  пошкоджень, яка за показниками значно вище в порівнянні з тими ж акриловими моделями.