Якщо для роботи підприємства важливо забезпечити стабільне вантажне сполучення, то вам потрібна перевірена логістична компанія. Можна, зрозуміло, спробувати організувати власний автопарк. Однак враховуйте, що такий проект вимагає чималих вкладів. Причому не одноразових. Доведеться регулярно витрачатися на обслуговування машин. Тому вигідніше і простіше співпрацювати з транспортними фірмами. Головне – знайти надійну організацію, яка зуміє забезпечити швидку і безпечну доставку ваших товарів.

Пропонують вантажні перевезення багато компаній. Щоб вибрати фірму на роль постійного партнера, потрібно керуватися цілою низкою критеріїв.

В першу чергу, слід переконатися, що компанія візьметься забезпечити перевезення вантажів, з якими ви працюєте. Звичайно ж, мова йде про нестандартні товари. Наприклад, можуть виникнути проблеми з транспортуванням негабариту. Також не всі фірми здатні забезпечити перевезення небезпечних вантажів. Все ж для цього потрібні спеціально обладнані машини, дозволи та ліцензії, грамотно розроблені маршрути, організація супроводу. Не дивно, що подібні послуги надають лише деякі великі фірми. Наприклад, такі як DSV.

Бажано шукати багатопрофільну компанію на випадок, якщо в майбутньому ваше підприємство буде розростатися, розшириться асортимент. З цієї ж причини краще співпрацювати з логістичної фірмою, яка може організувати доставки по всій країні і за її межі. Можливо, через якийсь час ви укладете контракт з іноземними постачальниками або партнерами.

Перевага DSV ще і в тому, що компанія готова забезпечити перевезення різним видом транспорту. Ви можете замовити транспортування автомобілем по Україні або в сусідні країни. Такий варіант зручний своїм гнучким маршрутом і графіком. До того ж такі перевезення доступні за вартістю і практично універсальні. За допомогою спеціально обладнаних машин можна доставляти різні типи товарів.

Звичайно, автомобілі не підходять для організації товарно-транспортного сполучення з партнерами, які знаходяться на іншому континенті. В такому випадку доведеться вдаватися до морських або повітряних перевезень. Перший варіант приваблює універсальністю і доступністю. Однак він не підходить в якості експрес-доставки. Якщо важливо відправити вантаж в стислі терміни, доведеться доплатити за переправлення по повітрю.

Компанія надає додаткові послуги. Фахівці можуть допомогти з митним оформленням. Також вам запропонують страхування вантажу.