Будь-яке промислове або торгове підприємство потребує організації стабільного товарно-транспортного сполучення. Однак забезпечити вантажоперевезення власними силами здатні не всі компанії. Утримання навіть одного автомобіля для транспортування обходиться дорого. Потрібно виділяти місце для стоянки, наймати персонал, витрачати гроші на обслуговування і бензин. Далеко не завжди ці старання окупаються. З цієї причини більшість дрібних і великих фірм воліє співпрацювати з логістичними компаніями.

Яке транспортне агентство вибрати? Враховуйте масштаби своєї діяльності. Далеко не всі мувінгові компанії діють за межами України. Втім, навіть якщо фірма міжнародна, це ще не означає, що вона готова організувати експорт і імпорт за потрібним вам напрямком. Обов'язково уточнюйте, з якими країнами працює компанія. Враховуйте, що в майбутньому у вас може виникнути ідея про те, щоб територіально розширити бізнес. Саме з цієї причини краще відразу шукати фірму, яка охоплює якомога більше напрямків. Приклад такої транспортної компанії – DSV. Це велика логістична організація, яка працює в сфері тривалий час. Вона береться організувати вантажоперевезення в США, Китай, Індію, Туреччину, країни Європи, США і т.п.

Який спосіб транспортування вам потрібен? Досить великою популярністю користується автоперевезення вантажів. Це універсальний спосіб транспортування. Автомобілі дозволяють доставляти практично будь-які вантажі. Причому партії товарів можуть бути різного об'єму. Приваблює подібний спосіб перевезень і тим, що він не передбачає жорсткого графіка. Та й маршрут у автомобілів гнучкий. Ви цілком можете попросити логістів компанії включити в нього кілька пунктів при необхідності. Наприклад, можна заїхати на різні склади для часткового вивантаження товарів.

Перевезення вантажів автомобілями найчастіше організовують по країні або в сусідні держави. Для далекого транспортування зазвичай використовують літаки. Це найдорожчий, але швидкий спосіб доставити вантаж. Компанія DSV може запропонувати своїм клієнтам і транспортування по морю. Такий варіант перевезення обійдеться значно дешевше. До того ж на кораблі можна переплавляти вантажі практично будь-якого типу. Однак потрібно враховувати, що швидкість такого транспортування невисока. Тому, якщо потрібна експрес-доставка, краще вдатися до авіаперевезення.

Зверніть увагу на додаткові послуги. DSV може запропонувати вам страхування вантажу, митний супровід, зберігання товарів на складі.